gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tel Sarma modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tel sarma modelleri tel sarma örnekleri tel sarma, modelleri, örnekleri, nasıl yapılır, teknikleri, hakkında resimleri burada arkadaşlar.

Çeyiz sandıklarında olması gereken şık mı şık tel sarma modellerini sizler için sunuyoruz Melek'ler:)

Tel Sarma modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tel

Tel

Güç ve kuvvete, haber almaya, Bakır tel gönül açan haberlere ve mutluluğa, Dikenli tel şüpheli şeylere, mahrem sınırlara, Paslı tel üzüntü ve kedere delalet eder.Rüyada çesitli sekilde kangal veya açik olarak tel görmek, sonu gelmeyecek bir maceraya atilacaginiza ve sonunda bunun bir dava konusu olarak mahkemelere intikal edecegine delalet eder.
  2. Tel Çalışması Takı Modeli

Tel Çalışması Takı Modeli

anlatımlı takı modelleri tel ile yapılan takılar tel takı modelleri çalışmaları telle yapılan takılar Kolye’ nin yapılışı için gerekli olan malzemeler; 1 tane büyük cam boncuk, 7–8 tane orta boyda cam boncuk, 3–4 renk orta boy kum boncuk ve 80 numara renkli makara tel. Aldığınız 3–4 renk kum boncuğu tele dizin. Sonra tel kıvırma aletinin orta boyuna teli biraz sarın dizdiğiniz kum...
  3. Kakaolu sarma

Kakaolu sarma

kakaolu sarma sarma kek kakaolu tatlısı Melişlerim çok güzel bir tarif mutlaka deneyin çok beğeneceksiniz:) Malzemeler 1 kilo süt 3,5 kahve fincanı un 4 kahve fincanı şeker 50 gr kakao 1 paket krem şanti 300 gr hindistan cevizi 1 su bardağı süt Süslemek için damla çikolata Yapılışı Süt,kakao,un,ve şekeri derin bir tencerde karıştırın.Muhallebi kıvamını alıncaya kadar pişirin.El...
  4. Tavuk Sarma

Tavuk Sarma

tavuk sarma tavuk fileto sarma forumda varmı diye baktım ama buna benzer sanırım birkaç tarif verilmiş ama tam benzerini bulamadım sizlerle paylasmak istedim :) Malzemeler, 2 parça tavuk göğüs fileto 10 dilim salam 5 adet salatalık turşusu 1 adet yumurta 1 kâse mısır gevreği 1 çay kaşığı karabiber Damak tadınıza göre tuz Hazırlanışı, Tavuk filetoları tuz ve...
  5. Sarmamı,Baklavamı?

Sarmamı,Baklavamı?

bayramlarda sarmamı sararsınız yoksa baklavamı açarsınız?

Sayfayı Paylaş