gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tel

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Güç ve kuvvete, haber almaya, Bakır tel gönül açan haberlere ve mutluluğa, Dikenli tel şüpheli şeylere, mahrem sınırlara, Paslı tel üzüntü ve kedere delalet eder.Rüyada çesitli sekilde kangal veya açik olarak tel görmek, sonu gelmeyecek bir maceraya atilacaginiza ve sonunda bunun bir dava konusu olarak mahkemelere intikal edecegine delalet eder.

Tel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikenli Tel

Dikenli Tel

İcat edildiği ilk yıllarda birçok farklı versiyonu mevcuttu. Bunun için onlarca patent alınmıştı. Ayrı bir parça olarak diken eklenmiş telleri ilk kez Lucien B. Smith Amerika’da icat etti. 1867 yılında patenti onaylandı. Patenti alınmış olmasına rağmen bunu ürettiği hakkında hiçbir kesin bulgu yoktur. Aradan çok geçmeden yine Amerika’da William Donison Hunt isimli bir mucit farklı tipte bir...
  2. tel örgüler

tel örgüler

rüyada tel örgü Gönlümdeki cennetime tel örgüler çektiler yüreğimde cehennem kurdular güllerimi yoldular dikenleri ektiler ağlıyacak bir damla yaş kalmadı. Bir ay kızı olsa alıp götürse beni uzaklara tertemiz kalmak istedim bu dünya'da başaramadım çok gördüm bu yaşamda. Bir gül gibi yeniden açsam ne istedim'ki başka bu hayatımda yanlız geziyorum her gün eski dolaştığımız yollarda sevgi'yi...
  3. fortune teller

fortune teller

Mrb ben ist anadolu yakasından Tülay senelerdir kahve falı bakmaktayım ve bu konuda çok iddalıyım memnun kalmayanlardan herhangi bir ücret talep etmemekteyim benimle iletişim kurmak isteyenler [email protected] adresine maillerini yollaya bilirler ilginiz için şimdiden tşkler kızlar :örgü:
  4. diş teli

diş teli

24.12.1995 dogumluyum ssk diş teli ücretini karsılar mı?
  5. dis teli

dis teli

17 yasindayim ve tel taktirmak istiyorum ama SSK ve BAG-KUR yok acaba devlet karsiliyormu?

Sayfayı Paylaş