gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Telaşa düşmek

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada telasa düsmek veya birini telasa düsürmek, isini ve gücünü bozmak ve zarara sokmaktir. Birini telasa düsürdügünü gören, onu aldatir. Bir baska rivayete görede: Rüyada telasa düsmek veya birisin telasa düsürmek, is ve gücünü bozmaya isarettir.

Telaşa düşmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gizli Telaş

Gizli Telaş

kurtlanmış kuşluk vakitlerinden kalan son halimin son kalkışıdır bu sabaha uyanmalar.. neyin içimi acıttığının kargaşının verdiği ızdırap,gizli küf gibi sararken bir yanımın tamamını,seni yitirmeye başladığımı anlamamaya çalışıyorum. zaman bana sinsice kıs kıs gülerek anlatıyor,ve bu bana hiç haz vermiyor. sen benim;dokunamadığım,içimin kıyıldığı iz isen daha dün kanayan,zamanda tuz oldu...
  2. Suya düşmek

Suya düşmek

Rüyada derin bir suya düstügünü ve tam dibine kavusamadigini gören kimse, pek fazla dünyalik elde ederek zengin olur. Çünkü dünya derin bir denizdir. Bazi tabirciler de, o kimse büyük bir zatin islerinde bulunur, dediler. Rüyada suya düstügünü gören kimse, sevinç ve nimete erisir.
  3. Düşmek

Düşmek

Yüksek bir yerden harabeye, ıssız bir ortama düşmek iyi bir halden kötü bir hale geçmeye, Yeşillik, sulak ve güzel bir yere düşmek sıkıntılı bir halden iyi bir hale geçmeye, Düşmek, zengin için onun cimriliğine, Dam, balkon yahut çatı gibi yerlerden düşmmek - bir yeri incinir yahut kırılırsa- kendine, dostuna yahut malına gelecek zarara; yönetim tarafından hoşlanmadığı bir durumla karşı...
  4. Telaş

Telaş

Kişinin rüyasında telaşlanması ani ve sevindirici haberdir.
  5. Yüzüstü düşmek

Yüzüstü düşmek

Rüyada yüzüstü düsmek; rüya sahibinin dogru yolu terkederek sapikliga düsmesine isarettir. Kendisini yüz üstü düstügünü görmesi Karindaki hastaliklarla tabir edilir. Rüyayi gören kadin ise, kocasindan yüz çevirerek kaçma yollarim arar.

Sayfayı Paylaş