gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Telefon hattı karışınca

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Hatlar karışınca Adamın karısı gece yarısı doğum yapmıştı. Sabah ilk iş hastaneye telefon edip durumları sormak oldu. - Alo orası doğum servisi mi?
    - Evet efendim.
    - Servis şefi ile görüşebilirmiyim?

Tam o sırada hatlarda bir karışıklık olur ve müşterisiyle konuşan bir otomobil tamircisi hatta girer. Cazır cuzurt Parazit sesleri ve hat düzeliyor.

- Alo.... alo sesim geliyormu ?
    - Evet devam edin.
    - Sesim şimdi daha iyi herhalde, sizinkide öyle.
    - Merak edilecek bir şey yok, burada herşey yolunda, onu iki gün içinde evinize yollarız.
    - Demek her şey normal...?
    - Aslında ne kadar zorluk çektiğimizi bilemezsiniz. Her tarafını elden geçirdik. İşe yaramaz hale gelen yerlerini değiştirdik. İki gün sonra da yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.
    - Nasıl yeniden kullanabilirim anlamadım?
    - Hiç merak etmeyin, sonuçtan memnun kalacaksınız. Giriş deliğini daralttık, çok fazla genişlemişti. Her halde çok zorluluyordunuz?
    - Fakat !!!!
    - Yooo hayır itiraz etmeyin, zorlandığınız belli.. Sık sık yağlasanız iyi olur. Bu arada çıkış deliğini de açtık. Biraz tıkanmıştı da.
    - Çıkış deliği mı ?....
    - Hani gaz çıkan deliği. O kadar iyi açıldı ki şimdi gaz çıkarırken sesini dinlemek bir zevk.
    - Ne dediniz ?
    - Dediğim gibi herşey yolunda...Emin olmak için dün akşam bizzat kendim denedim. Herşey o kadar iyiydi ki zevkten mesut oldum. Bu sabah yedi kişi birden çıktık üstüne bana mısın demedi. Artık öyle hızlı ki hiç sormayın çok memnun kalacaksınız.

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Telefon hattı karışınca
    almiii bunlar ne diyi bacıım :hhh::hhh::hhh:

Telefon hattı karışınca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hat sevenlere..

hat sevenlere..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kafam karıştı....

kafam karıştı....

Kızlar ya kafam çok karışık.Tatile gideceğiz ayın 29'unda ve benim adetim 28'inde başlayacak.Adet geciktirici kullanmayı düşünüyorum ama doktora gitmeye vaktim yok.Eczaneden alıp kullansam yan etkisini görür müyüm?İlaç kullanmazsam da tatilimin 5 günü heba olup gidecek.Ne denize ne havuza girebileceğim.Bana bir akıl verin.Hangi ilacı almalıyım sizce?Konuyu nereye açacağımı da bilemedim...
  3. kafam karıştı

kafam karıştı

oğlumda geniz eti çıktı dr geniz etini alalım işitme kaybıda var kulağına tüp takalım dedi ben güvenemeyip başka dr götürdüm aynı sonuçları ona gösterdik oda geniz eti için aynı şeyleri söyledi ama kulak için amaliyat yapmayıp antiniyotik kullanalım geçmezse yaparız dedi tek narkoz alıp ikisinimi birden yaptırıyım yoksa sadece geniz etini aldırıp ilaçla tedavimi yaptırıyım kafam karıştı
  4. telefon.

telefon.

nokia e7 hakkında bilgisi olan daha doğrusu kullanan var mı varsa bana ayrdımcı olaiblirler mi telefon hakkında ?
  5. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu

Sayfayı Paylaş