gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

TelefoN ŞaKaSı

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

cevapsız telefon şakaları Lıkır Lıkır
    - Alooo. - Efendim? - Kardeeeş. - Ne var? - Abi ben hala içiyom. - Anlamadım. - Hani siz hesabı yıkıp gittiniz ya işte ben hala içiyorum. - Lan 3 gün oldu sen o hesabı ödeyip kalkmadın mı daha? - Yooo. Burası hiç kapanmıyormuş. Mekan sürekli açık. Sizi bekliyorum. - Lan öde çık hesabı. - Çıkmam. Zaten param da yok. Mekan sahibine sizin ev ve iş adresinizi verdim. Hesabı alacak sizden. - Ne kadar içtin peki? - Bilmiyorum. - Lan yaktın beni lan. - Yakarım tabii. Sizin yaptığınız neydi? İnsan arkadaşını bırakır kaçar mı? - Şaka yapıyorsun sen. - Şaka değil gerçek. - Abi yapma, bırak içme artık. - İçiyorum. Bak hesap iyice kabardı. 3 garson birden servis yapıyor. Geri kalanlar dışarıda seni arıyor hah hah. - Bana ne kardeşim, sen içtin sen öde. Bana mı sordun? - Sen onu oraya gelen iri kıyım garsonlara anlat bakalım. Kapatıyorum yemek yiyeceğim daha. - Zıkkım ye laaan. - Sordum abi. O yok. Onun dışında mönüde ne varsa yedim. Bazı siparişlerimi de dışarıdan getirdiler. Sağolsun ne istesem buluyorlar. Heh heh.

TelefoN ŞaKaSı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. engellendi şakası

engellendi şakası

bu uygulaması kolay bir şakadır. Msnden engellendiniz gibi görünürsünüz. Nickinizin sonuna bunu ekleyin: ·$14 (Engellendi) avatarınız ise bu olsun: işte bu kadar. Not:Nickinizi renklendirebilmeniz için msn plus yüklemeniz gerekmektedir.plus yüklü olmayan msnlerde nick renkli görünmez.
  2. Acun Ilıcalı'nın Eşek Şakası

Acun Ilıcalı'nın Eşek Şakası

acun ılıcalı facebook acun ılıcalıya yapılan şaka ACUN'UN ŞAKASI ÖLDÜRÜYORDU! İŞTE ÜNLÜ SUNUCUNUN SON REYTİNG NUMARASI... Show TV'nin beğeniyle izlenen yarışması Var mısın Yok musun'da dün gecce yarışmacı koltuğuna aylarca yarışmayı bekleyen Ülkühan oturdu. Yarışmanın renkli karakterlerinden olan Ülkühan'a Acun bir de şaka hazırlamıştı. Ünlü sunucu bütün kutulara 500 bin YTL yerleştirdi ve...
  3. nisan 1 şakası

nisan 1 şakası

çok güzel bi şaka bunlar ama biraz uğraş istiyo en güzeli
  4. Nisan 1 Şakası nedir?

Nisan 1 Şakası nedir?

1 nisan, şakası nasıl yapılır, nedir, anlamı nasıldır, merak ettikleriniz burada Hanımlar bu 1 nisan neymiş bakalım.. Nisan şakasının kökeni nedir? 1564 yılında Fransa kralı IX Charles, yıl başlangıcını Ocak ayının birinci gününe aldı. Daha önce Avrupada yaygın olan yıl başlangıcı Mart 25 idi. O zamanki iletişim şartlarında IX Charles'in bu kararı fazla yayılamadı. Duyanlar ise protesto...
  5. Hüsnü Şenlendiricinin eşek şakası

Hüsnü Şenlendiricinin eşek şakası

hüznü şenlendirici, eşek şakası, çeşme tatili, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, Çeşme'de bir taşla iki kuş vurdu. İş için Çeşme'ye giden Hüsnü, tatilinden de geri kalmadı ve dostlarına eşek şakası yaptı. İşte o haber Melek'ler:) ÇEŞME’ye hafta sonu bir organizasyon için gelen klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, iki gün boyunca hem iş, hem de tatil yaptı....

Sayfayı Paylaş