gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Telefon Şikayetleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Telefon Şikayetleri çok ilginç Şikayet: Buzdolaplarındaki sebzelikler küçük.

Sebep: Yer Güney Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki tüketici toplantısı. Bu isteğin nedeni sorulduğunda alınan cevap ilginç: "Yaz ayları pek sıcak geçiyor. Ayakkabılarımızı içine koyup soğutuyoruz. Sebzelikler büyütülürse daha çok ayakkabıyı içine koyabiliriz."

Şikayet: Klimamın randımanı düşük.

Sebep: Yer Elazığ'ın Maden ilçesi. Şikayette bulunan kişi mağarada oturuyor. Dışarıdan mağaraya elektrik çekmiş. Yetersiz elektrik de klimanın performansını düşürmüş ve mağarada yeterli soğumayı sağlamamış.

Şikayet: Buzdolabının kompresörü bozuk. İyi soğutmuyor.

Sebep: Yer Erzincan. Sıcaktan bunalan evin hanımı raflarını çıkardığı buzdolabının içine minderini koymuş oturuyor. Kapısı uzun süre açık kalan buzdolabının da kompresörü bozulmuş.

Şikayet: Cattle'ım (su ısıtıcım) eridi.

Sebep: Yer İstanbul. Cattle'ın elektrikle çalıştığını bilmeyen müşteri ısıtıcıyı ocağın üzerine koyarak suyu ısıtmayı denemiş. Ocaktaki alev nedeniyle de 'cattle'ın dış yüzeyi erimiş. Aletinin erdiğinden şikayet eden bir başka tüketici de 'el blender'ını tencerenin içinden çıkarmadan yemeği pişirmiş.

Şikayet: Bulaşık makinem çalışmıyor.

Sebep: Yer Antalya. Yaşlı bir tüketici tam 12 kez makinesı için çalışmıyor şikayetinde bulundu. Servis yetkilileri, bu şikayetler üzerine 12 kez eve gitti. Ama makinede hiçbir problem bulunamadı. Bunun üzerine şirket merkezinde olay değerlendirildi. Sonunda anlaşıldı ki yaşlı hanım bulaşık makinesini çalıştırmayı beceremiyormuş. Ve servisin gelip çalıştırması için bozuldu şikayetini kullanıyormuş.

Şikayet: Bulaşık makinemin çıkış borusu tıkandı.

Sebep: Türkiye'nin değişik yerlerinden bu tip şikayetler geldi. Nedeni araştırıldığında ev hanımlarının bir kısmının salça yapmak için domatesleri sıcak suyla bulaşık makinesinde yumuşattığı, kiminin de yıkanması zor bir sebze olan ıspanağı da bulaşık makinesinde yıkadığı ortaya çıktı..

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ'NE GELEN GERÇEK SORULAR

-Kartım ankesörlü telefonlarda çalışmıyor.
    -Telefonum hala açılmamış. Çevir sesi vermiyor.
    -Eski kartımı atıp bana gönderdiğiniz yeni kartı cihazıma taktım ama çalışmıyor. (Promosyon malzemesi olarak gönderilen SIM kart büyüklüğündeki yıllık takvimi kastediyor)
    -(Trabzon'dan arayan abone) Tamam hanımefendi, ekranda Trabzon Turkcell'i görüyorum. (TR TCELL)
    -Ekranda "Check Card" yazıyor, kartı çekip tekrar yerine itiyorum, bir şey olmuyor.

Son düzenleme: 25 Eylül 2008
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Telefon Şikayetleri
    :haha::haha::haha::haha: süperdi sağolasın ablası

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ben teşekkür ederim adminim..Ama insanlar gerçekten çok ilginç :)

Şikayet: Buzdolabının kompresörü bozuk. İyi soğutmuyor.

Sebep: Yer Erzincan. Sıcaktan bunalan evin hanımı raflarını çıkardığı buzdolabının içine minderini koymuş oturuyor. Kapısı uzun süre açık kalan buzdolabının da kompresörü bozulmuş.

:hhh::hhh::hhh:Yani insan bu kdar olur?

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:emegıne saglık bebegım çok guzeldı:hhh::hhh:

Telefon Şikayetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç Şikayetler

İlginç Şikayetler

ilginç şikayetler halı şikayetleri Sayın Yetkili Kasada kasiyer 3,53 YTL lik tutarı, benden 3,55 YTL istedi. Bütün önce sıradaki müşterilerden aynısını yaptı. Ben 5 YTL verdim, kasiyer bana 1,45 YTL para üstü verdi. Normalinde 1,47 YTL vermesi gerekiyordu. Haziran ayında Antalya’daki dokuma mağazasında da öyle bir olay yaşamış ve size faks ve e-mail yolluyla şikayet etmiştim. Antalya...
  2. Şikayetim Var...!!!

Şikayetim Var...!!!

best fm şikayetim var best efem şikayetim var fm tüketici şikayetleri bir bir BEYAZ EŞYA ÜRETİCİLERİNE GELEN TÜKETİCİ ŞİKAYETLERİ Şikayet: Buzdolaplarındaki sebzelikler küçük. Sebep: Yer Güney Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki tüketici toplantısı. Bu isteğin nedeni sorulduğunda alınan cevap ilginç: "Yaz ayları pek sıcak geçiyor. Ayakkabılarımızı içine koyup soğutuyoruz. Sebzelikler büyütülürse...
  3. devenin şikayeti

devenin şikayeti

Efendimiz arkadaşlarıyla oturmaktadır.Bir deve son hızla koşarak yanına gelir ve durur.Sığınmak ister gibi bir hali vardır.Az sonra da deveyi kovalayan sahipleri çıka gelir. -"Ey Allah'ın elçisi" derler,"bu bizim devemizdir,üç gündür onu arıyorduk,nihayet yanınızda bulduk" Deve Hz.Muhammed(sas)'in arkasında durmaktadır.O devenin yularını bırakmadan konuşur: -"Ama...
  4. telefon.

telefon.

nokia e7 hakkında bilgisi olan daha doğrusu kullanan var mı varsa bana ayrdımcı olaiblirler mi telefon hakkında ?
  5. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu

Sayfayı Paylaş