gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Telefon / telgraf

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada görmek; çok güzel bir haber almaya, size birinden miras kalacağına ya da yüksek bir makama yükselmeye yorumlanır. Rüyada telefon, her türlü konuda yardımcı biridir. Telefonun çalması işin hemen biteceğine işarettir.Rüyada telefonla konustugunu görmek, uzaktan bekledigi bir haberi alacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada telefon görmek veya telefon île konusmak, haber almaya ve borçlanmaya isarettir. Rüyada telefon görmek; çok güzel bir habere, miras veya yüksek bir makama erismeye isarettir. Bilgi ve beceriyi artırmaya, garip haber ve ilimlere delalet eder

Telefon / telgraf konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atamızın yazdığı telgraflar

Atamızın yazdığı telgraflar

Atatürk'ün Askerlikten istifa mektubu ERZURUM VİLAYETİ ALİYESİNE (YÜCE ERZURUM VALİLİĞİNE) 9 Temmuz 1919 - Erzurum Mübarek vatan ve milleti parçalanmak tehlikesinden kurtarmak, Yunan ve Ermeni isteklerine kurban etmemek için açılan milli savaşmalar uğrunda milletle beraber serbest surette çalışmağa askeri ve resmi sıfatım artık engel olmaya başladı. Bu gaye-i mukaddese (kutsal amaç) için...
  2. telefon.

telefon.

nokia e7 hakkında bilgisi olan daha doğrusu kullanan var mı varsa bana ayrdımcı olaiblirler mi telefon hakkında ?
  3. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu
  4. telefon numarası

telefon numarası

işte sürekli konuştuğum biri var sürekli konuşuyoruz ama bir türlü telefon numaramı istemedi. ben onunla her dakika konuşmak istiyorum ne yapmam lazım lafı nasıl telefona getirip onu şüphelendirmeden bunu yapmalıyım.

Sayfayı Paylaş