gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Telefon ucuzluyor...

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Acarer'den müjde var [​IMG] Referans ara bağlantı ücretlerinin indirildiğini belirten Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Acarer, 'Buna bağlı olarak telefon görüşme ücreti de % 10 düşebilir' dedi.
    Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, sabit ve cep telefonu görüşme ücretlerinde indirim müjdesi verdi. Kurum İkinci Başkanı Galip Zerey ve Telekomünikasyon İletişim Başkanı Fethi Şimşek'le ortak toplantı düzenleyen Acarer, Telekomünikasyon Kurumu'nun temel politikalarından birinin tarifelerde düşüş sağlamak olduğunu belirterek, Kurum'un 1 Nisan'dan geçerli olmak üzere belirlediği referans ara bağlantı ücretlerinin GSM'de yüzde 30, sabitte yaklaşık yüzde 10 düşüş sağladığını söyledi. Acarer, bunun görüşme ücretlerine de yansımasını beklediklerini vurgulayarak, indirim oranının ortalama yüzde 10 olabileceğini kaydetti.
    'Sabit ücret yasal'
    Telekom'un internet (ADSL) ücretlerini iyileştireceğini, bu konuda çalışmanın sürdüğünü anlatan Tayfun Acarer, "Ya tarifeler düşecek ya da abonelere sağlanan kapasiteler artırılacak" dedi. İkinci Başkan Galip Zerey, bir soru üzerine Telekom'un aldığı sabit ücretin yasalara uygun olduğunu, kurum olarak sabit ücreti desteklediklerini söyledi.

Telefon ucuzluyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cepte 'alo' yüzde 30 ucuzluyor

Cepte 'alo' yüzde 30 ucuzluyor

Sabit ve mobil hatlar arasında yapılan telefon görüşmelerinde 1 Mayıs'tan itibaren görüşmeler ucuzluyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu yeni arabağlantı tarifelerini açıkladı. 1 Mayıs'tan sonra cep telefonu görüşme ücretleri yüzde 30 ucuzlayacak. Yeni tarifeler uygulanmaya başladığında 1 Mayıs'tan itibaren Turkcell, Vodafone ve Avea'nın cep telefonu görüşmelerinde yüzde 30 indirime...
  2. telefon önerisi

telefon önerisi

telefonum artık daynamıyor bana bozuldu zaten eskimişti de yeni bir telefon almak istiyorum arkadaşalr dokunmatiği olan facebook ve twittera girebilne internet çekim gücü yüksek olan bu tarz telefon kullanıpta önerisi olan arkadaşalr varsa ayrdımcı olurlarsa sevinirim..
  3. telefon.

telefon.

nokia e7 hakkında bilgisi olan daha doğrusu kullanan var mı varsa bana ayrdımcı olaiblirler mi telefon hakkında ?
  4. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu
  5. telefon numarası

telefon numarası

işte sürekli konuştuğum biri var sürekli konuşuyoruz ama bir türlü telefon numaramı istemedi. ben onunla her dakika konuşmak istiyorum ne yapmam lazım lafı nasıl telefona getirip onu şüphelendirmeden bunu yapmalıyım.

Sayfayı Paylaş