gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

telefonda konuşma rekorunuz kaç saat?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

[​IMG] sevgili meleklerim,
    ceptelefonu denilen varlık bir nimet adeta hayatımızda,dolayısıyla da elimizden cebimizden yanımızdan yönümüzden gitmez genelde :) merak ettim ve mekanımızın melekleri acaba en çok kaç saat telefonlarda konuşmuşlar :)

önce kendi rekorumla başlıyorum 10 saat kesintisiz :D daha doğrusu artık şebeke 1saat sonra kapatıyordu biz tekrar arıyorduk,hadi sıra sizde melekler söyleyin bakalım en çok kaç saat konuştunuz :sobe:

2. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    2 saate yakındı sanırım.

büşra.shid bunu beğendi.
  3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    benimkide 8 saat:)

büşra.shid bunu beğendi.
telefonda konuşma rekorunuz kaç saat? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rekorlar kitabına giren cep telefonu

Rekorlar kitabına giren cep telefonu

Philips'in bir ay bekleme ve 8,5 saat konuşma süreleri ile rekorlar kitabına giren [email protected] ve [email protected] modelleri, Türkiye'de satışa sunuldu. Philips, konuşma ve bekleme süresiyle rekorlar kitabına giren Xenium serisinden [email protected] ve [email protected] modellerini Türkiye’de satışa sundu. Tasarımdan ve teknolojiden ödün vermeyen telefonlar, bir aya varan bekleme ve 8,5 saate varan konuşma süreleri ile dikkatleri...
  2. saat kaç :)

saat kaç :)

bilin bakalım saat kaç???
  3. Umumİ Telefonda KonuŞma Rekoru

Umumİ Telefonda KonuŞma Rekoru

tek kişilik telefon konuşması Vatani görevini Konya'da yapan onbaşı Hamdi, bir çarşı izninde telefon kulübesine girmiş ve memleketini arayarak 53 kişilik ailesiyle tek tek telefonda konuşmuş ve bu konuşma tam tamına 16 saat 27 dakika sürmüştür. Kuyrukta bekleyen 48 erin şikayeti üzerine asayiş ekipleri telefon kulübesine baskın yapmış ve onbaşı Hamdi'nin, jetonun orta yerine bir delik açıp,...
  4. Saat şeklinde cep telefonu

Saat şeklinde cep telefonu

nokia kol saatli cep telefonu fiyatları saat şeklinde cep telefonu fiyatları Cep telefonundan bir an bile ayrı kalmak istemeyenler... Bu telefon modeli tam da size göre. Teknoloji büyük bir hızla ilerliyor. Bu hızlı ilerleme ise, doğal olarak her geçen gün birbirinden ilginç ürünlere rastlamamızı mümkün hale getiriyor. Bu ürünlerden biri de Van Der Led isimli firmanın ürettiği kol saati...
  5. kaç saat?

kaç saat?

ben zamanımın büyük bölümünü burda geçiriyorum siz kaç saat burdasınız? her gün giriyor musunuz?:fırtına::fırtına:

Sayfayı Paylaş