gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

telefondan ücretsiz facebook

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben telefonumdan ücretsiz facebooka bağlanmak istiyorum ancak nasıl yapıcam kosunusunda hiç bir bilgim yok. telefondan facebooka nasıl bağlanırım hangi ayarları yapmam lazım, nereye girmem lazım ne etmem lazım acıcık bilgi verrimisiniz :)))

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

telefondan ücretsiz facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. telefon.

telefon.

nokia e7 hakkında bilgisi olan daha doğrusu kullanan var mı varsa bana ayrdımcı olaiblirler mi telefon hakkında ?
  2. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu
  3. Ücretsiz düğün, nişan çekimi

Ücretsiz düğün, nişan çekimi

Merhabalar ;) Şubat,Mart, Nisan ayları içerisinde İstanbulda 3 çifte ücretsiz düğün yada nişan çekimi yapacağım :) Detaylar için bana mesaj atabilirsiniz ;)
  4. Cep Telefonu İçin Facebook Messenger Yükle

Cep Telefonu İçin Facebook Messenger Yükle

mobil için messenger yükle, facebook messenger yükle, messenger yükle Son zamanlarda cep telefonundan facebook bağlantısı yapanlar için mesajlaşma sorun haline geldi. Mesajınız geldiğin de yada siz yazmak istediğinizde sizi messenger yüklemeniz konusun da uyarıyor. Kısa bir süre sonra artık mobilden facebooka bağlananlar messenger üzerinden mesajlaşabilecek. Mobil cep telefonları için...
  5. Ücretsiz doğum fotoğrafı

Ücretsiz doğum fotoğrafı

Ben 10 yıldır fotoğraf çekiyorum. Artık doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. Doğum fotoğrafçısı Beyza Sultan Durna'dan doğum fotoğrafı eğitimi aldım. Sertifikamda var eğitimi aldığıma dair. Kullandığım makine Canon 70d. Portfolyom için ücretsiz olarak yenidoğan bebek ve doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.

Sayfayı Paylaş