gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Telefonlar artık suyla şarj edilecek

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Telefonlar suyla şarj edilecek suyla şarj edilen telefonlar

Evet evet Melek'ler, yanlış okumadınız, misafirimiz duymuş bize sordu tabiki bizde araştırdık ve gerçekten de telefonlar artık suyla şarj edilecekmiş:D:D Telefonunuzun şarjı bitti ve elk yok ya da şarj cihazınız yok üzülmeyin bir bardak su kafidir :D:D:D:D

Hem güneş hem de rüzgâr enerjili cihazlar yanımızda taşıyabileceğimiz kadar ufaldı ve cebimize girdi. Bunlarla cep telefonlarımızı şarj edebilir hale geldik.Ancak su enerjisinden faydalanmamızın imkânı yok gibiydi, çünkü akan suyu yanımızda enerjiye dönüştürmek Einstein'ın izafiyet teorisini açıklamaktan daha zordu.Ancak PowerTekk firması, sonunda su ile çalışan bir enerji kaynağı geliştirdi.Havanın güneşli ya da rüzgârlı olması durumuna PowerTekk'te ihtiyaç yok.

Telefonlar artık suyla şarj edilecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung suyla şarj olan cep telefonu üretti. Peki bu telefonlar ne zaman piyasaya çık

Samsung suyla şarj olan cep telefonu üretti. Peki bu telefonlar ne zaman piyasaya çık

Samsung suyla şarj olan cep telefonu üretti. Peki bu telefonlar ne zaman piyasaya çıkacak? Telefon suyla reaksiyona girip hidrojeni ve oksijeni ayrıştırıyor. Mikro devreler de hidrojen gazından elektrik üretiyor. Piller, telefonu 10 saat çalıştırabiliyor. Telefon 2010’da piyasada.
  2. ah su telefonlar

ah su telefonlar

Giden: Slm Aytn Nbr? Gidiyo muyuz konsere? Geliyosan 1 gelmiyosan 2 cagrı at!! (3 cagrı gelir...) Giden: Anladım yine Bahadırla gidiyosun di mi!! tamam öle olsun Gelen: Hayır gerizekalı!! Ben istiyorum ama babam izin vermiyo!! ... Giden:Nbr Cm? Knsr vr glcnm mng? st 23:30 d bk rmz mrt sln fyz nc hps gly b sn yksn!! Gelen: Sevilay ne diyon kuzum ben bi b.k anlamadım bu mesajdan ya!!...
  3. Cep telefonları tek cihazla şarj edilecek

Cep telefonları tek cihazla şarj edilecek

Avrupa Birliği Komisyonu'nun Sanayiden Sorumlu Üyesi Günther Verheugen 10 büyük firmanın söz verdiğini gelecek yıldan itibaren piyasaya sürecekleri cep telefonlarının, tek bir cihazla şarj edilebileceğini açıkladı. iPhone ve BlackBerry'den Nokia, Sony Ericsson ve diğer modellere, tüm cep telefonları aynı şarj aletini kullanacak. Böylece yeni nesil telefonların fiyatlarında da ucuzluk...
  4. Telefonlar suyla şarj edilecek

Telefonlar suyla şarj edilecek

Telefonlar suyla şarj edilecek yakında duydunuz mu yeni bir sistem çıkartıyorlarmış artık Telefonlar suyla şarj edilecek :D Haberi duyduysanız ayrıntılarını paylaşın lütfen.
  5. Cep Telefonlarının Şarj Süresi Nasıl Uzatılabilir?

Cep Telefonlarının Şarj Süresi Nasıl Uzatılabilir?

cep telefonu şarj süresi uzatma cep telefonu şarjı nasıl uzatılır cep telefonu şarjı Sevgili melekler, son yıllarda hayatımızın vazgeçilmezi durumuna gelen cep telefonlarının, gelişen teknolojiyle paralel ilerleyen uygulamaları sayesinde, şarj süreleri de kısalabiliyor. Ancak siz bazı noktalara dikkat ederek, telefonlarınızın şarj süresini uzatabilirsiniz. Nasıl mı? Bataryaların...

Sayfayı Paylaş