gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Telefonum Dinleniyor mu Nasıl Anlarım?

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son zamanlar da birçok kişinin kafasını karıştıran sorulardan biride kullandıkları telefonun dinlenip dinlenmediği yolunda... Bununla ilgili sizlere merak ettiğiniz bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz.
    telefonunuzun-dinlendigi-nasil-anlasilir-1.jpg

Eğer telefonunuza kişi tarafından casus yazılım yüklenmişse mesajlaşmalarınız bu kişiye otomatik olarak gönderilir. Bu sebeple yapmanız gereken sahip olduğunuz operatörün internet sitesinden SMS geçmişine göz atmaktır. Eğer görüşme listesinde tanımadığını bir numara yer almışsa muhtemelen dinleniyorsunuz.
    Cep telefonunuzu az kullandığınız halde şarjı çabuk tükeniyorsa ve telefonunuzu normalden daha fazla şarj ediyorsanız bu da dinlendiğinizin habercisi olabilir.
    Aynı gün içerisinde yaptığınız birden fazla telefon konuşmasında sesiniz derinden geliyorsa yine dinleniyor olabilirsiniz.
    Telefon görüşmesi esnasında normalde hiç olmayan cızırtılar ve yankılar duyuyorsanız dinlenme ihtimaliniz yüksek.

Telefonum dinleniyor ne yapmalıyım?

Eğer biri telefonunuzu dinliyor ve takip altına almışsa yapmanız gereken ilk adım cihazınızı formatlamak olacaktır. Telefonunuzu fabrika ayarlarına geri getirmek, cihazınızda olası takip programlarının kaldırılmasını sağlayacaktır. Bunun yanında telefonunuza takılı olan hafıza kartındaki önemli dosyalarınızı yedekledikten sonra biçimlendirilmesi yine dinleme ihtimaline karşı faydalı bir yöntem olacaktır.

Telefonunuzun dinlendiğinden şüpheleniyorsanız bunları da yapın;

Cihazınızı bir süre masanın üzerinde bekletin. Eğer telefon durduk yere ısınıyorsa, düşük bir ihtimal olsa bile takip edildiğinize işaret olabilir.
    Diyelim ki telefonunuz ısınmış, gün içerisinde bu olayı bir kaç kere daha gerçekleştirin. Aynı sorunla karşılaşıyorsanız %90 ihtimalle telefonunuz dinleniyor.

Telefon cızırtı ve yankı yapıyorsa;

Yukarıda bu olayın takip edilmek ve dinlenmekle alakalı bir durum olabileceğini belirtmiştik. Son günlerde bu vakayla birden fazla kez karşılaştıysanız telefonunuzun bataryasını çıkarın ve 10 dakika kadar bekleyin. Ardından telefonunuzu kullanmaya devam edin.

Telefonum Dinleniyor mu Nasıl Anlarım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Telefonu Nasıl Açıyorsunuz?

Telefonu Nasıl Açıyorsunuz?

Melekler, telefonları nası açıyorsunuz? Nasıl cevap veriyorsunuz?
  2. Telefon nasıl icat edildi

Telefon nasıl icat edildi

cep telefonu ne zaman icat edildi mikrofon ne zaman icat edildi cep telefonu nasıl telefon nasıl telefon gelişti XIX. yüzyılın son çeyreğinde Morse telgrafı standart araçları, kuralları ve uzmanlarıyla tam örgütlenmiş bir kamu hizmeti durumuna gelmişti. Ve sayısız araştırmacılar daha da geliştirmek için harıl harıl çalışmaktaydılar. Çabaları özellikle iki yön izlemekteydi: En kısa zamanda...
  3. Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? İnci hanım 20 yıllık evliydi. 45 yaşındaydı. Eşi Hüseyin bey ise 48 yaşındaydı ve bugüne kadar çok ciddi bir sorun yaşamamışlardı. Ancak son zamanlarda boşanmış bir kadından fazlaca söz etmesi, ona yardımcı olduğunu anlatması İnci hanımı rahatsız etmişti. Ne olduğunu netleştiremediği ve eşini de suçlamak istemediği için...
  4. Hadise dinleniyor

Hadise dinleniyor

Yoğun tempodan çıkan sexi güzellerimizden Hadise sevgilisiyle beraber yaşamaya başlamış eurovision şarkı yarışmasının yorgunluğunu atan güzel kızımız dinleniyor...... SEVGİLİSİNİN EVİNE TAŞINDI! HADİSE İLE EUROVISION ŞARKISI DÜM TEK TEK'İN BESTECİSİ SİNAN AKÇIL, AŞKLARINI BİR ADIM DAHA İLERİ GÖTÜRDÜ. İKİ SEVGİLİ, AKÇIL'IN KEMPİNSKİ RESİDENCES ASTORİA'DAKİ EVİNDE BİRLİKTE YAŞAMAYA BAŞLADI..
  5. Eşim beni aldatıyor mu nasıl ihaneti nasıl anlarım ?

Eşim beni aldatıyor mu nasıl ihaneti nasıl anlarım ?

Aslında yeni yeni İStanbulda ve diğer şehirlerde Dedektiflik firmaları var onlara başvuru yapayım diyorum ama yinede korkuyorum. Acaba ücretleri ne kadardır dedektifle eşinizin sizi aldattığını öğrendiniz mi yani bu dedektiflik işini tavsiye ediyor musunuz kullanabilir miyim ? Ücretleri çok pahallımı ki melekler ya, bu içimdeki kuşku beni yiyip bitiriyor bunu bir şekilde öğrenmem gerekiyor...

Sayfayı Paylaş