gebe
  1. Burce melek

Burce melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Telefonumla başım dertte

Konu, 'Çöplük' kısmında Burce melek tarafından paylaşıldı.

Telefonu mu seviyorum ancak telefonumda 1 aydan beri bi problem var biri arynca normal olarak konusamiyorummm ses gelmiyor bana ama benim sesim karşıya iletilyor bende hoparlör ü yada kulaklığı takarak konuşabilirim cihazım note 3 Neo 1 hafta önce servise verdim düzeldi 2 güne yine aynı oldu bazıları uygulamalardan ya da kılıf takiysounuz ondanir diyorlar fikri olan var mı arkadaşlar sorunu hakkında?

Telefonumla başım dertte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivilcelerle başınız dertte mi?

sivilcelerle başınız dertte mi?

Yağ bezlerinin fazla çalışmasının sebep olduğu küçük çıbanlara sivilce denir. Sivilce kesinlikle sıkılmamalıdır. Aksi taktirde ciltte iz kalabilir. Ayrıca çok yağlı ve baharatlı yiyecekler yememek gerekir. Bir su bardağı ekşi nar suyuna yarım su bardağı sirke karıştırn. Bu suya bir parça pamğu batırıp sivilce üzerine kompres yapın. 2 su bardağı suya 2 çorba kaşığı ıhlamur koyup 20 dakika...
  2. Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı DertteDoç. Dr. Nilüfer Darıca Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Bir insanın herhangi bir olaya ya da bireye karsı geliştirdiği tutumlar, onun kişiliği doğrultusunda şekillenir. Kişilik ise insanı başkalarından ayıran tutum ve davranış örüntülerini içeren tüm ruhsal özelliklerden oluşur. Diğer bir deyişle, bir insanın tüm İlgilerini,...
  3. Kargo - Seninle Başım Dertte

Kargo - Seninle Başım Dertte

Bilmiyorum seninle sonumuz ne olacak Belki bu aşk ölümsuz belki yarım kalacak Her gun değişiyorsun avutuyorsun beni Bir bilmece gibisin çözemedim ben seni Seninle başım dertte ne yapsam bilmiyorum Canımdan bir parçasın söküp atamıyorum Bazı gün darılırsın bazı gün barışırsın Bazı günde kaybolur hasrete karışırsın Her gun değişiyorsun avutuyorsun beni Bir bilmece gibisin çözemedim...
  4. CHP'nin başı dertte

CHP'nin başı dertte

CHP'nin başı bu kez Almanya'dan alındığı iddia edilen yardım parasıyla dertte! Başsavcılık bu konuda inceleme başlattı. CHP'nin bir Alman vakfından para aldığı iddiaları üzerine harekete geçen Başsavcı Yalçınkaya, Nazizm ve Almanya uzmanı Talip Doğan Karlıbel'den belge istedi. Almanya ve Nazizm uzmanı Talip Doğan Karlıbel, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın,...
  5. eşimle başım dertte

eşimle başım dertte

selam kızlar siteye yeni üye oldum eşimle başım dertte beni deli ediyo bazen ağzı biraz bozuk son zamanlarda kız kardeşi boşanmaya karar werdi 5 aydır ona bakıyo. maddi manevi çok yıprattı bizi. eşim eniştesine küfür ederken bole bir alışkanlık kazandı. bana da lan diye hitap etmeye baçladı. çok cnmı sıkıyo. yapma dedikçe yapıyo. deli olucam. ona nasıl davranmam gerektiğine karar weremiyorum....

Sayfayı Paylaş