gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

telefonumu düşürdüm ve hafıza kartım görünmüyor yardıımmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Babam duyarsa beni öldürür, telefonumu yere düşürdüm ve hafıza kartım görünmüyor, başka telşefonda görünüyor ama içinde ki bilgiler yok ,ne yapacam ben yardım edinnn

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Telefonunuzu yere düşürmüşsünüz ve bir kaç basit yol denemişsiniz size tavsiyemiz en kısa zamanda Telefonmarkanızın yetkili servislerine müracaat etmenizi ve gerekli yardımı oradan almanızı tavsiye ediyoruz.

telefonumu düşürdüm ve hafıza kartım görünmüyor yardıımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklarda zeka ve hafıza

çocuklarda zeka ve hafıza

ÇOCUK, ZEKA ve HAFIZA Hayatımızdaki en önemli amaçlarımızdan bir tanesi çocuklarımız için iyi bir gelecek hazırlamaktır. Onlara iyi bir gelecek hazırlamak ve gelecekte başarılı olmalarını sağlamak tamamen bizim elimizdedir. Çocuklarımız için yapabileceğimiz şeyleri ise telafisi mümkün olanlar ve telafisi mümkün olmayanlar olmak üzere iki sınıfa ayırmak mümkün. Örneğin paramız olmadığı için...
  2. Konuşma ve Hafıza

Konuşma ve Hafıza

İnsan bilinci; yöneltilmiş veya organize edilmiş dikkat, soyutlama, olayları verbalize etme (yani olaya kelimeler giydirme) yeteneği, planlama, gözlemlerden yeni ilişkiler çıkarmak gibi birçok cephelerden oluşur. Bu hususlarda bilinç yalnız çok gelişmiş sinir sisteminde oluşur; serebral korteks ve bunun formotio reticularis ile olan bağlantıları esas anatomik yapıları teşkil eder. Bilincin...
  3. Hafıza ve Hafıza Sorunları

Hafıza ve Hafıza Sorunları

İnsanların genel olarak şikayet ettiği konulardan birisi hatırlamanın güçlükle sağlanabildiği durumlarda, öğrenilen bilgilerin kısa süre içersinde unutulmasını da kapsayan, gereken yerlerde öğrenildiği zannedilen bilgilerin ortaya çıkmaması durumunda hafıza zayıflığı diye adlandırılan durumdur. Kısaca hafızayı tanımlamak gerekirse, hafıza bir insanın aklında tutabileceği birçok şeyden daha...
  4. Cep telefonumu suya düşürdüm ne yapmalıyım

Cep telefonumu suya düşürdüm ne yapmalıyım

Of ya arkadaşlarım of yaaa cep telefonumu bugün havuzda yüzerkene suya düşürdüm. E garanti kapsamınada girmez şimdi ben ne yapayım ya :S
  5. Acil yardım, hafıza kartı okumuyor.

Acil yardım, hafıza kartı okumuyor.

fotoğraf makinesinin, telefonun hafıza kartını pc okumuyor. ne yapmam lazım lütfen sade bir dille anlatın. yani karışık olmasın. resimlerim var içinde pcye atmak istiyorum ama okumuyor..

Sayfayı Paylaş