gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Telefonunuz Tuvalete düsse, bunu yaparmiydiniz?

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Ve Mutlu Son :D:D:D:D

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Telefonunuz Tuvalete düsse, bunu yaparmiydiniz?
    Iyyyyyyyyyyyy imkanı yok yapmazdım :DBöööğğğğğ...

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Telefonunuz Tuvalete düsse, bunu yaparmiydiniz?

Böle bişi yapabileceğimi sanmam........... öööööööö

Telefonunuz Tuvalete düsse, bunu yaparmiydiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alisverisinizda pazarlik yaparmisiniz???

Alisverisinizda pazarlik yaparmisiniz???

Alisverisinizda pazarlik yaparmisiniz???
  2. Atatürkü gördüm düsümde

Atatürkü gördüm düsümde

ATATÜRK'Ü GÖRDÜM DÜŞÜMDE Sizler yaşadıkça çocuklarım Ben de yaşıyorum demek, İşte aranızdayım Ahmetler, Mehmetler'le, Sizler yaşadıkça çocuklarım Elele Yanınızdayım Sizler yaşadıkça çocuklarım Daha ferah içim, Gök daha geniş denizler daha geniş, Vatan ya vatan, Vatan sonsuzluktan gelmiş Sonsuzluğa açılan yol Vatan siz. Sizler yaşadıkça çocuklarım Bilin ki Ben de yaşarım, Bir sevinç düştü...
  3. Düsündün mü?

Düsündün mü?

DÜŞÜNDÜN MÜ..? Taş altında böcekleri Kırda açan çiçekleri Beyaz, kırmızı renkleri Kim yarattı düşündün mü.? Deryaları denizleri Parmak ucundaki izleri Semadaki yıldızları Kim yarattı düşündün mü.? Senin güzel kaşını Ekmeğini aşını Bedenindeki başını Kim yarattı düşündün mü.? Bakan elâ gözlerini Yükü çeken dizlerini Yazlarını, güzlerini Kim yarattı düşündün mü.? Dağlar, taşlar, ağaçları...
  4. tuvalete gırdı..

tuvalete gırdı..

Umumi tuvalette yapıştırıcı sürülmüş klozete oturan adamın tuvalete çıkma isteği kabusa dönüştü. İngiltere’de tuvaletini yapmak isteyen adam, umumi tuvalete gidince kötü bir sürprizle karşılaştı. Dudley kentinde kimliği belirsiz kişiler, umumi tuvaletin klozetini yapıştırıcı sürdü. Tuvalete giren 35 yaşındaki bir kişi oturunca yapışıp kaldı. Yardım çağrısında bulunan adama ilk müdahaleyi...
  5. Hangi Agactan Düstünüz?

Hangi Agactan Düstünüz?

Hangi Agactan Düstünüz? 23-31 Aralık : Elma Ağacı 01-11 Ocak : Köknar 12-24 Ocak : Karaağaç 25 Ocak-3 Şubat : Selvi 04-08 Şubat : Kavak 09-18 Şubat : Sedir 19-28 Şubat : Çam 01-10 Mart : Salkımsöğüt 11-20 Mart : Ihlamur 21 Mart : Meşe 22-31 Mart : Fındık 01-10 Nisan : Üvez 11-20 Nisan : Akçaağaç 21-30 Nisan : Ceviz 01-14 Mayıs : Kavak...

Sayfayı Paylaş