gebe
  1. .aSLı.

.aSLı. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Telefonunuza gelen son mesajj :)

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında .aSLı. tarafından paylaşıldı.

Ewet ben baslatıyorum . Dewamı sizlerde :D Cok sewdigim arkadasımdan "Muahh <3 :)" die bi msj :)

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

banada esimden ..postadan bekledigi birsey vardi o gelirse bana mailbox at diye bi mesajjj...:küstüm:

3. cücük

cücük Forum Okuru

türkcellden geldi, mesajsiz arama diye

4. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
  5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

erken çıkamam cnm sen git:D

Telefonunuza gelen son mesajj :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adsl merkezine gelen telefonlar

adsl merkezine gelen telefonlar

Siyah ekran çıktı efendim... - Yazın kullanıci adınızı. - Yazdım. - Parolanızı da girin. - Tamam. - Garip karakterler akmaya başladığında klavyeden F7'ye basın. - Elimle mi? - Eee, siz bilirsiniz. - Ben bir IMac kullanıcısıyım. - Buyrun hanımefendi, sorun neydi? - Benim CD sürücümden içeri sinek girdi. - Anlayamadım efendim. - IMac'ime sinek kaçti. - Peki ben telefondan ne yapabilirim...
  2. AVEA Müşteri Hizmetlerine Gelen Telefonlar

AVEA Müşteri Hizmetlerine Gelen Telefonlar

MT: - iyi günler ben Alia size nasil yardimci olabilirim? Abone: - simdi Aria Hanim, benim bir Aria hattim vardi. Ya bu arada sizdeki herkesin adi Aria ve Aycell(Aysel) mi? *** MT: - isminizi ögrenebilir miyim? Abone: Ne yapcaksiniz ismimi, ben hat sahibi degilim. MT : Hitab etmek açisindan sormustum. Abone: Siz bana kisaca Rüzgarin Oglu diyebilirsiniz. *** Abone: iyi günler , ben...
  3. 110'a gelen ilginç ve komik telefonlar

110'a gelen ilginç ve komik telefonlar

110'a gelen ilginç ve komik telefonlar İşte 110'u arayan ancak yangın ihbarı yerine başka konularda konuşan kişilerin itfaiye memurlarıyla aralarında geçen ilginç ve komik diyaloglar: GÜLDÜREN KONUŞMALAR Konya'da itfaiyeyi arayanlarla görevli arasındaki diyaloglardan bazıları şöyle: ''Görevli: Alo itfaiye Arayan kişi: Ağabey saat kaç? Görevli: Saat 3 Arayan kişi: Sağol ağabey....
  4. Cep telefonunda kontöre son

Cep telefonunda kontöre son

Artık kontörle uğraşma devri bitiyor meleklerim ne kadar yararlı olur bilmiyorum ama bizde bıkmıştık artık iyi olur umarım:) Cep telefonunda kontörlü hat kullananlar karışık hesaplarla uğraşmayacak. Sistem 1 Nisan'da hayata geçiyor. GSM operatörleri 1 Nisan'dan itibaren kontör bazında değil dakika-saniye ya da para yükleme esasıyla görüşme yaptırabilecek. Bilgi Teknolojileri ve...
  5. Zırt Pırt Telefonuna Gelen Mesajlardan..

Zırt Pırt Telefonuna Gelen Mesajlardan..

Cep telefonuna saçma sapan saatlerde devamlı gelen bar, banka, mağaza, belediye vb. mesajlardan turkcell müşteri temsilcileri ile yapılan görüşme neticesinde öğrenilen kurtulma yolu: Gelen mesajı 2780 'e yollarsanız artık o servisten mesaj gelmiyor!. Meleklerim zırt pırt gelen hangi mesaj olursa olsun fark etmiyor yani :):) :dp178:

Sayfayı Paylaş