gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Telefonunuzdan ücretsiz Mesajlaşmanın Sırrı

Konu, 'Cep Market' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Toplu bulunulan bir ortamda kulaktan kulağa fısıldaşmanın ya da 'bir saniye gelsene, birazdan döneriz biz' türünden girişimlerin hoş karşılanmadığı kültürel yapımızda şüphesiz Bluetooth üzerinden mesajlaşabilmek epey işimize yarayacak. şte Samsung'un cep telefonu modeli S3500'de bulunan 'Bluetooth Messenger' özelliği sayesinde hem tepki çekmeden hem de paramız cebimizde kalacak şekilde ücretsiz mesajlaşmak mümkün. 10 metre çapında anında mesaj alıp gönderme imkanı sağlayan bu özellik sayesinde kullanıcılar telefon rehberinde yer alan yakınlarındaki arkadaşlarıyla mesajlaşabilecek. Üstelik rehberinde kayıtlı kişilerden biri yakınına geldiğinde, bu bilgiye de otomatikman ulaşacak.

Telefonun diğer özellikleri ise şöyle sıralanıyor:

• 2.2" lik 240×320 piksel çözünürlüklü ekran (262.144 renk desteği)
    • 99.9 x 48.0 x 13.9 mm, 95gr
    • 35MB dahili hafıza (8GB’a kadar artırılabilir harici hafıza desteği)
    • 2MP Kamera
    • Bluetooth, USB
    • 4 band GSM, EDGE, GPRS
    • Müzik çalar (***/AAC/AAC+/MIDI) , Radyo

Kızaklı yapıya sahip ve alt-orta segmente hitap eden telefonda doğal olarak UMTS veya HSDPA desteği, GPS, Wi-Fi gibi özellikler yer almıyor. Mart ayı içerisinde satışa sunulması beklenen modelin fiyatlandırması hakkında ise henüz detaylar ortaya çıkmış değil.

Telefonunuzdan ücretsiz Mesajlaşmanın Sırrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antika Telefonlar

Antika Telefonlar

telefon eski telefonlar eski telefon modelleri antika telefonlar model Bayanlar çok çok eski zamanların Antika Telefonları nekadar da güzelmiş, hem şık hem ağır.. görselliği beni cezbetti ben zaten evime istiyorum bunlardan fakat süs niyetine:D Bunlarda bizim süslü Pakizeler:) resmen süslemişler ya baksanıza Bayanlar..
  2. Skype Anlık Mesajlaşma Sorunu Yaşayanlara İşte Çözümü

Skype Anlık Mesajlaşma Sorunu Yaşayanlara İşte Çözümü

Skype De Kamera Açılma Sorunu Skype De Kamera Neden Açılmıyor Sevgili melekler, msne alternatif skype anlık mesajlama programı kullananların yaşadığı bir sorunla alakalı olarak sizlere bilgiler vermek istiyoruz. Skype De Kamera Neden Açılmıyor diyerek sorun yaşayan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Skype De Kamera Açılma Sorunu çözümü aşağıda melekler :) Öncelikle Skype ile...
  3. Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir?

Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir?

Bu konu; Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, messengerın kısa bir süre kapatılacak olması sebebiyle artık ufak ufak skype kullanımını öğrenmeye başlıyoruz. Bu yazımızda da skype geçmişi temizlemeyi bilmeyenler için bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Aşağıdaki resim skype hesabı olanlar için, ikinci resim ise msn kullanıcıs olup skypea...
  4. Ücretsiz düğün, nişan çekimi

Ücretsiz düğün, nişan çekimi

Merhabalar ;) Şubat,Mart, Nisan ayları içerisinde İstanbulda 3 çifte ücretsiz düğün yada nişan çekimi yapacağım :) Detaylar için bana mesaj atabilirsiniz ;)
  5. Ücretsiz doğum fotoğrafı

Ücretsiz doğum fotoğrafı

Ben 10 yıldır fotoğraf çekiyorum. Artık doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. Doğum fotoğrafçısı Beyza Sultan Durna'dan doğum fotoğrafı eğitimi aldım. Sertifikamda var eğitimi aldığıma dair. Kullandığım makine Canon 70d. Portfolyom için ücretsiz olarak yenidoğan bebek ve doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.

Sayfayı Paylaş