gebe
  1. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Telefonunuzun zil sesi ne?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında solenzara tarafından paylaşıldı.

Bir şarkı mı yoksa telefonun kendi melodilerinden biri mi? şarkıysa ne ? Benim telefonumda sevgilim aradığı zaman beatles-I want to hold your hand çalıyor

diğer herkes aradığında ise, Animals-Don't let be misunderstood.

sizinkileri de öğrenelim :uhh:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Benim telefonum şu anda; Model - Değmesin Ellerimiz çalıyor... Giriş müziği harika tam benlik... basbas bağırıyo telefonum sokak ortasında tuhaf tuhaf bakıolar sonra... ama yinede seviyorum o müziği şimdilik

3. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    benim telefonum murat bozun kalamam arkadas sarkisini caliyor bayiliyorum o sarkiya

4. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    david guetta,nicki minaj,flo rida-where dem girls at çalıyo bende :)

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    sadece özelim aradıgında mustafa ceceli sensiz olmaz ki çalıyorum şu sıra annem aradıgında reyhan karaca iki gözüm acalıyor onun dışındakilerde ise hande yener çöp kalıyor :)

Telefonunuzun zil sesi ne? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zil

zil

Okul yahut herhangi bir işletmede kullanılan zil gaflette olan kimseyi din ve dünya işlerinde uyarmaya, Oyun vs. için kullanılan zil çirkin şöhrete, düşmanlık ve münakaşaya, Oyun zili yahut bunu çalan kimseyi görmek dünyalığı ile mağru, zevk ve sefa düşkkünü kimseye, Zil bazen erkek için evlenmeye, geçersiz nikaha yahut çetinlik ve zorluğa, Kapısı önünde zil çalındığını görmek bir yere üst...
  2. o ses ne sesiydi?

o ses ne sesiydi?

eşim nobette oldugu günler tv başında uyurum genelde gece bi sesle uyandım banyodan geliyodu takur tukur önce uyku sersemi şaşırdım ve korktum acıkcası biarz bekledim devam etti sonra banyoya gitti sesin banyoda vileda kovasından geldiğini anladım önce kuş ve çıkamadıgı için çırpınıyo diye düşündüm ama sonra dün hic cam acmadıgım aklıma geldi kuş girmesi imkansız dı yani fare oldugunu düşündüm...
  3. İphone'da şarkıyı zil sesi yapmak

İphone'da şarkıyı zil sesi yapmak

İphone'da şarkıyı zil sesi yapmak için ne yapmam lazım nasıl zil sesi olur şarkı İphone'da?
  4. İPhone'da Şarkıyı Zil Sesi Nasıl Yapılır

İPhone'da Şarkıyı Zil Sesi Nasıl Yapılır

İphone'da Şarkıyı Zil Sesi Yapılışı İphone'da Şarkıyı Zil Sesi Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda İphone’da şarkıyı zil sesi nasıl yapacağımızı bilmeyenler adına ve bilenler içinde hatırlama adına güncelliyoruz ve ayrıca tabi ki öğreniyoruz. İphone’da Şarkıyı Zil Sesi Yapmak için öncelikle iTunes'i acıyoruz,Müsic'e tıklıyoruz, Müsic listesinden zilsesi yapmak...
  5. İphone'un Zil Sesleri nasıl yapılır

İphone'un Zil Sesleri nasıl yapılır

İphone'un Zil Sesleri nasıl yapılır yardımcı olun lütfen arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş