gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar aranızda Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak bilen varsa lütfen bana hangi gün ve hangi kanalda başlıyacaksa yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Telegol Ne Zaman Başlayacak

Telegol Hangi Kanalda Başlayacak

Ekranların fenomen programı Telegol, Serhat Ulueren moderatörlüğünde 5 Ağustos Pazar günü tv8 ekranlarında başlıyor.

Erman Toroğlu, Ziya Şengül, Gökmen Özdenak ve Kaya Çilingiroğlu'ndan oluşan kadrosu ile ekranlara gelecek Telegol ekibi, yeni sezonda hem başlayacak olan süper lige hem de yaşanan şike olaylarına odaklanıyor.

Statlardan canlı bağlantıların yapılacağı, konukların ağırlanacağı, özel haber ve röportajların yapılacağı Telegol yeni sezonda her hafta pazar ve pazartesi günleri canlı yayında ekranlarda olacak.

Pazartesi yayınları 20 Ağustos tarihi itibariyle başlayacak olan programa pazartesi günleri usta yorumcu Selim Soydan da dahil olacak.

Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını feriha koydum yeni sezonda hangi kanalda ne zaman başlayacak

Adını feriha koydum yeni sezonda hangi kanalda ne zaman başlayacak

Adını Feriha Koydum dizisi yeni sezonda ne zaman, hangi kanalda başlayacak melekler bilen var mı
  2. Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz?

Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz?

Kızlar diziler sezon tatileni girdi ve giriyorlar oysa ki Eve Düşen Yıldırım dizisi yeni olduğu için bence sezon finali yapmamalıydı en azından ben yeni yeni tutulmuştum o diziye:S Acaba Eve Düşen Yıldırım Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz merak ettim de:S
  3. Ustura Kemal Ne Zaman Başlayacak ya biliyor musunuz

Ustura Kemal Ne Zaman Başlayacak ya biliyor musunuz

Kızlar aylardır fragmanları dönüyor Ustura Kemal dizisinin istemese de insan merak sarıyor acaba Ustura Kemal Ne Zaman Başlayacak uzamadı mı bu fragmanlar:S
  4. The Harem Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak ?

The Harem Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak ?

the harem dizisi the harem dizisi yayın tarihi Sevgili melekler, bir komedi dizisi daha yeni yayın döneminde start alacak. Hayli iddialı olan The Harem dizisi gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile şimdiden reyting rekorları kırmaya aday. :) Gani Müjde'nin yapımcılığında ekranlara gelecek olan The Harem dizisi yayın tarihi ve kanalı bilgileri şöyle... The Harem dizisinin Fox Tv...
  5. emret komutanım ne zaman başlayacak, hangi kanalda?

emret komutanım ne zaman başlayacak, hangi kanalda?

Kızlar emret komutanım tekrar başlayacakmış, ben o diziye bayılıyordum.Yalnız hangi kanalda ve ne zaman başlayacak onu öğrenemedim.Bilginiz varmı?

Sayfayı Paylaş