gebe
  1. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Telekom Ad Soyad İle Sabit Hat Numaralarını Bulun+borç öğrenme-internet dahil-

Konu, 'Teknik Destek' kısmında eylül tarafından paylaşıldı.

internet borcu türk telekom eski borç sorgulama telekom eski borç sorgulama sabit hat sabit telefon Ttnet Kapsamlı Arama'ya giriyoruz.
    Soyadı:
    Adı:
    İl:
    İlçe:
    Semt:
    Mahalle:
    Cadde/sokak:
    Servis tipi:
    Posta kodu:

Gibi bilgilerden tamamını yada bir ksımını girerek rehberde kayıtlı olan sabit hat abonelerinin telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------

buradan da Tüm Cihazlarınızın Borçlarını Sorgulayabilirsiniz, Arızalarınızı bildirebilirsiniz.

https://ett.turktelekom.com.tr/

-------------------------------------------------------------------

internet borcu için

https://ett.turktelekom.com.tr/etts/

üstteki linkten sorabilirsin.Başında sıfır olmadan alankodu+sabit hat numarasını yaz İnternet+tlf borcunu sorgulayabilirsin.

Telekom Ad Soyad İle Sabit Hat Numaralarını Bulun+borç öğrenme-internet dahil- konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğan Telekom, internet TV'ye giriyor

Doğan Telekom, internet TV'ye giriyor

Doğan Telekom, internet TV'ye giriyorDoğan Telekom, rotasını internet tv ve genişbant üzerinden kablosuz internete çevirdi. Genişbant internette 100 bin Smile ADSL aboneye ulaşan Doğan Telekom, rotasını internet televizyonu ve genişbant üzerinden kablosuz internete de çevirdi. ADSL abonesini gelecek yıl dört katına çıkartmayı hedeflediklerini söyleyen Doğan Telekom Genel Müdürü Fazıl Esen,...
  2. Adı=Bilgi Soyadı=sayar!!

Adı=Bilgi Soyadı=sayar!!

kaynak:gencturkforum.com
  3. Adım, Feraşe Soyadım Yok

Adım, Feraşe Soyadım Yok

Ne zaman yüreğimi açsam dudaklarından düşenleri toplamak için, içim korlar içinde kaldı , yandı. Susardın , dünyanın en büyük yangını çıkardı. Konuşurdun yine aynı. Bir bahar sabahı kulağına 3 kez fısıldadım ismimi , ardından bir şarkı uydurdum. Adı feraşe’nin gazabı. Denizleri yaktım , yangınlara üfledim. Mayıştım durdum dindim , üzerinde felfecir bir kindim. Kimse bilmedi , bilemezler. Benim...
  4. vodafone bilinmeyen numaraları öğrenme

vodafone bilinmeyen numaraları öğrenme

vodafone bilinmeyen numaraları sorgulama vodafone bilinmeyen numaralar internetten sorgulama servisi Vodafone hattı kullanıyorsanız ve bilinmeyen numaraları internet üzerinden öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü biz bu yazımızda vodafone bilinmeyen numaraları sorgulama hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Internette Vodafone Bilinmeyen Numaraları Sorgulama:...
  5. Avea  Faturalı Hatlarda ki İnternet Paketleri İle İlgili Bilgiler

Avea Faturalı Hatlarda ki İnternet Paketleri İle İlgili Bilgiler

Avea Faturalı Hat İnternet Paketleri Avea Faturalı Hatlar İçin İnternet Paketleri Sevgili avea kullanıcıs meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce paylaştığımız avea ücretsiz sms yapma bilgilerinin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Hatlar İçin İnternet Paketleri bilgileri ile karşınızdayız.. Farklı kota seçenekleri ile kullanım trendinize ve bütçenize uygun...

Sayfayı Paylaş