gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

telekom telekom kendine gel

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şşşş telekom kardeş ne bu çektiğimiz senden kendine gel aklına başına al aklını yerim senin:D:Dbu yavaşlıkla delirtme beni bak sağdan sağdan geliyolar haberin ola çok pis dalarım allahıma:D:D

2. ilona

ilona Forum Okuru

Ce: telekom telekom kendine gel
    alla belenı virsin telkom

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

al bendende okadarrr kesin bu işte bi komplo var yani heralde sanırsam belkim zannedersem galiba:D:D:D

4. minerwa

minerwa Forum Okuru

:D:D valla doğru yaa bıktık artık.. iyi i bir adsl hizmeti sundun bizlere ama bu kadar da bezdirilmez ki kardeşim :mad:

5. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen ve aynen yıne aynen tamamen eynen katılıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm

telekom telekom kendine gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğan Telekom, internet TV'ye giriyor

Doğan Telekom, internet TV'ye giriyor

Doğan Telekom, internet TV'ye giriyorDoğan Telekom, rotasını internet tv ve genişbant üzerinden kablosuz internete çevirdi. Genişbant internette 100 bin Smile ADSL aboneye ulaşan Doğan Telekom, rotasını internet televizyonu ve genişbant üzerinden kablosuz internete de çevirdi. ADSL abonesini gelecek yıl dört katına çıkartmayı hedeflediklerini söyleyen Doğan Telekom Genel Müdürü Fazıl Esen,...
  2. telekomda adsl satma muhabbetleri

telekomda adsl satma muhabbetleri

telekomda çalışıyorum başımdan geçen bişey böyle müşteri gelirse yine aynını yaparım +merhaba adsl bağlatıcaktıkla -buyrun yardımcı olayım..! +size bir kaç sorun var ? -ewet buyrun hanfendi +şimdi siz bize modem vereceksiniz yaa bununla telefon edebilirmiyiz -evet edebilirsiniz +modemi görebilirmiyim -buyrun modem bu +eee bunların tuşları yoq -ewet bundan tuş olmaz telefon...
  3. Telekom toplu sözleşmesinde anlaşma sağlandı

Telekom toplu sözleşmesinde anlaşma sağlandı

Anlaşmaya göre, işçilerin ücretlerine toplu iş sözleşmesinin birinci 6 ayında yüzde 3, ikinci 6 ayında yüzde 3,5 zam yapılacak Türk Telekom A.Ş'de yürütülen toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlandı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Haber-İş ile Türk Telekom A.Ş arasındaki 8. Dönem İşletme Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin beşinci oturumunda taraflar mutabakata vardı....
  4. Türk Telekom Lokum internet nedir

Türk Telekom Lokum internet nedir

Türk Telekom Lokum internet nedir ? Arkadaşalr geçenlerde duydum Türk Telekom Lokum internet diye bişey çıkartmış nedir ki bu Türk Telekom Lokum internet?
  5. 2012 Türk Telekom özel kampanyaları

2012 Türk Telekom özel kampanyaları

Türk Telekom 2012 Sevgililer Günü hediyesi 2012 Türk Telekom özel kampanyaları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Türk Telekom'un 2012 yılı kampanyalarından ve Türk Telekom'un Sevgililer günü hediyelerinden sizlere bahsetmek istiyoruz. Türk Telekom Sevgililer Günü için düzenlediği kampanya ile sevenlerin yüzünü güldürüyor. Kampanya kapsamında 14 Şubat 2012 günü saat 19.00'dan 15...

Sayfayı Paylaş