gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

'Telekom'da görüşmeler gece de devam etti

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Türk Telekom ile Haber-İş Sendikası bugün uygulamaya konulması kararlaştırılan grev kararından önce oturduğu son pazarlık masasından da sonuç çıkmadı. Dün akşam saatlerinde başlayan görüşmelerin ikinci bölümü Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla başladı ve geç saatlere kadar sürdü. Haber-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Akcan, görüşmelerde önceki haftaya göre herhangi bir yol katedemediklerini, Telekom'un ilk yıl için yüzde 8, ikinci yıl için yüzde 3+3 şeklindeki ilk teklifinden farklı bir öneri getirmediğini söyledi.

Haber-İş Sendikası 16 Ekim'de başlatılması planlanan grev kararı öncesinde zam teklifini revize ederek Telekom yetkililerine sundu. Akcan, son ilettikleri tekliflerinde 2007 yılı için her çalışana yüzde 12 zam istediklerini, sendikalı olanlar ile olmayanlar arasındaki ücret dengesizliğinin giderilmesini talep ettiklerini dile getirdi.

Taleplerinin toplam maliyetinin 160-165 milyon YTL olduğunu ifade eden Akcan, "Son teklifimizi verdik. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım devreye girdi. Orada sonuçlanmazsa grev başlayacak" diye konuştu. Gazetemiz baskıya girdiği saatlerde, görüşmeler devam ediyordu.

milliyet

'Telekom'da görüşmeler gece de devam etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak - Zehir Ettin

Deniz Arcak - Zehir Ettin

O..oo..ooo...ooo Geliyor görüyorum toz bulutu kör gözden Yakıcı kum taneleri nasıl dağıtıyor her yanı Zamanın dolmadan kaçıp gitsen burdan Kurtulursun belki yanımda olmasan Kaynadı kanım kalmadı sabrım Saati sana hazır deli bir bombayım Deli ettin beni sinir ettin Sen bu aşkı bana zehir ettin Deli ettin beni sinir ettin Sen bu aşkı bana zehir ettin
  2. Cizre'de izinsiz gösteriler devam etti

Cizre'de izinsiz gösteriler devam etti

Şırnak'ın Cizre ilçesinde izinsiz gösteriler gece saatlerinde de devam etti. Cizre'de bugün terör örgütü elebaşısı Abdullah Öcalan'a cezaevinde kötü muamele yapıldığı iddiasıyla gösteri yapan terör örgütü PKK yanlıları, akşam saatlerinde Nusaybin Caddesi Otogar mevkisinde toplanıp yolda ateş yaktı. Grup, ilçede geniş güvenlik önlemi alan polislere taşlarla saldırdı. Polisin...
  3. geç de olsa merhabaaaaa:):)

geç de olsa merhabaaaaa:):)

baktım ki yeni gelenler kendini tanıtıyor bende heveslendim:)ipatla kendimi tanıtim dedim:) bendeniz nagihan istanbul dan, 21 yaşındayım, üniversite 2. sınıftayım... melek gibi kızım işte:):cheer2: hayatı insanları çiçeği böceği güneşi her şeyi severim:)neyi sevmem diye bi düşünürsem şımarık insanları ,kendini beğenmiş insanları sevmem,öğrencileri ezen öğretmenleri sevmem:)
  4. Hikayeyi Devam Ettir

Hikayeyi Devam Ettir

Hey alttaki üye yazacağımız hikayenin devamını birazda olsa sen getir ve senden sonra gelecek kişinin devamını getirmesini sağla :D Bir varmış bir yokmuş çok güzel bir evde çok yakışıklı bir oğlan yaşarmış,bu oğlana birçok kız aşıkmış ama oğlan hiç birine bakmazmış gönlünde bir başkası varmış. eee devamınıda siz getirin bakalım :D neler çıkacak merak ettim :D

Sayfayı Paylaş