gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Telesekreter Mesajı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Konumuz California'daki Pacific Palisades adlı okul.. Burada okuyan çocukların velileri, bütün okulu ve öğretmenleri dava ediyor, çünkü bütün dönem boyunca 15 ile 30 gün arasında devamsızlık yaptıkları halde çocuklarının derslerden kalmalarını kabul etmiyorlar.. Velilerin neredeyse tehdide varan itirazlarıyla baş edemeyen okul yönetimi, en sonunda telesekreter mesajını aşağıdaki şekilde değiştiriyor, ve "YILIN TELESEKRETER MESAJI" ödülünü kazanıyor.

"Merhaba! Pacific Palisades'e hoşgeldiniz. Bu bir otomatik

mesajdır. Lütfen seçenekleri tek tek dinleyerek istediğiniz

departmanla ilgili tuşa basınız.

Çocuğunuzun neden devamsızlık yaptığı konusunda yalan söylemek

için 1'e

Çocuğunuzun neden ödevlerini yapmadığı konusunda yalan

söylemek için 2'ye

Bizim hangi konularda işe yaramadığımızı belirtmek için 3'e

Evinize gönderilen ve alıcı imzanız üzerinde olduğu halde

almadığınızı iddia ettiğiniz uyarı mektupları için 4'e

Müdür ve diğer yetkililere küfür etmek için 5'e

Çocuğunuzu her sabah en az 10 dakika bekleyen okul otobüsü

hakkındaki şikayetleriniz için 6'ya

Süper kabiliyetli mükemmel çocuğunuzun beceriksiz

öğretmeninden yakınmak için 7'ye

Bıraksanız bütün okulu yiyecek çocuğunuzun yetersiz bulduğu

okul menüsünden şikayet etmek için 8'e basınız

Çocuğunuzun gerçek bir dünyada yasadığının farkındaysanız ve

sorumluluk almayı öğrenmesini istiyorsanız, bunun için de ona

verilen ödevleri zamanında ve tam olarak yapmasının çok önemli

olduğuna inanıyorsanız, ayrıca eğitimin ilk önce ailede

başladığının bilincindeyseniz, artık telefonu

kapatabilirsiniz.. iyi günler dileğiyle.

Telesekreter Mesajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. telesekreter mesajlari

telesekreter mesajlari

" Merhaba..Ben John.. Telefon sirketinden ariyorsan, faturanizi ödedim merak etme.. Anne Baba eger sizseniz, bana acilen para gönderin.. Yatirim danismanim eger arayan sensen, bana yeteri kadar para göndermemissin.. Erkek arkadaslarimdan biriysen, bana borcun var hala parami vermedin.. Kiz arkadaslarimdan biriysen, hiç endiselenme bende para bol " Merhaba.. simdi de sen bisey...
  2. Yılın Telesekreter Mesajı

Yılın Telesekreter Mesajı

Konumuz California´daki Pacific Palisades adlı okul.. Burada okuyan çocukların velileri, bütün okulu ve öğretmenleri dava ediyor, çünkü bütün dönem boyunca 15 ile 30 gün arasında devamsızlık yaptıkları halde çocuklarının derslerden kalmalarını kabul etmiyorlar.. Velilerin neredeyse tehdide varan itirazlarıyla baş edemeyen okul yönetimi, en sonunda telesekreter mesajını...
  3. komik ve güzel telesekreter mesajları

komik ve güzel telesekreter mesajları

telesekreter mesajları "Merhaba karim ve ben su an size cevap veremiyoruz ama numaranizi birakirsaniz isimiz biter bitmez sizi arariz" "Merhaba.Ben JohnTelefon sirketinden ariyorsan, faturanizi odedim,merak etme Anne Baba eger sizseniz, bana acilen para gonderin Yatirim danismanim eger arayan sensen, bana yeteri kadar para gondermemissin Erkek arkadaslarimdan biriysen, bana...
  4. en güzel telesekreter mesajları

en güzel telesekreter mesajları

telesekreter mesajları Merhaba!! Biz Jim ve Sonya yiz.. Su anda telefonu açamiyoruz çünkü yapmayi çok sevdigimiz biseyle mesguluz... Sonya nin tarzi yukari asagi, benim tarzim soldan saga ve yavas yavas... Neyse siz mesajinizi birakin, biz disimizi firçalamayi bitirince sizi arariz.. Merhaba.. karim ve ben su an size cevap veremiyoruz.. ama numaranizi birakirsaniz isimiz biter bitmez sizi...
  5. Telesekreter Mesajları

Telesekreter Mesajları

Merhaba..Ben John.. Telefon sirketinden ariyorsan, faturanizi odedim merak etme... Anne Baba eger sizseniz, bana acilen para gonderin.. Yatirim danismanim eger arayan sensen, bana yeteri kadar para gondermemissin.. Erkek arkadaslarimdan biriysen, bana borcun var halaparami vermedin.. Kiz arkadaslarimdan biriysen, hic endiselenme bende para bol" "Merhaba.. simdi de sen bisey...

Sayfayı Paylaş