gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Telesekreter MsjI Böyle Olur...

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Buyrun yılın telesekreter msj ödülü neye gelmiş bir göz atalım melişler.. [​IMG]

Konumuz California'daki Pacific Palisades adlı okul.. Burada okuyan çocukların velileri[​IMG] bütün okulu ve öğretmenleri dava ediyor[​IMG] çünkü bütün dönem boyunca 15 ile 30 gün arasında devamsızlık yaptıkları halde çocuklarının derslerden kalmalarını kabul etmiyorlar.. Velilerin neredeyse tehdide varan itirazlarıyla baş edemeyen okul yönetimi[​IMG] en sonunda telesekreter mesajını aşağıdaki şekilde değiştiriyor[​IMG] ve "YILIN TELESEKRETER MESAJI" ödülünü kazanıyor.

"Merhaba! Pacific Palisades'e hoşgeldiniz. Bu bir otomatik mesajdır. Lütfen seçenekleri tek tek dinleyerek istediğiniz departmanla ilgili tuşa basınız.

Çocuğunuzun neden devamsızlık yaptığı konusunda yalan söylemek için 1'e
    Çocuğunuzun neden ödevlerini yapmadığı konusunda yalan söylemek için 2'ye
    Bizim hangi konularda işe yaramadığımızı belirtmek için 3'e
    Evinize gönderilen ve alıcı imzanız üzerinde olduğu halde almadığınızı iddia ettiğiniz uyarı mektupları için 4'e
    Müdür ve diğer yetkililere küfür etmek için 5'e
    Çocuğunuzu her sabah en az 10 dakika bekleyen okul otobüsü hakkındaki şikayetleriniz için 6'ya
    Süper kabiliyetli mükemmel çocuğunuzun beceriksiz öğretmeninden yakınmak için 7'ye
    Bıraksanız bütün okulu yiyecek çocuğunuzun yetersiz bulduğu okul menüsünden şikayet etmek için 8'e basınız
    Çocuğunuzun gerçek bir dünyada yasadığının farkındaysanız ve sorumluluk almayı öğrenmesini istiyorsanız[​IMG] bunun için de ona verilen ödevleri zamanında ve tam olarak yapmasının çok önemli olduğuna inanıyorsanız[​IMG] ayrıca eğitimin ilk önce ailede başladığının bilincindeyseniz[​IMG] artık telefonu kapatabilirsiniz.. iyi günler dileğiyle.

Çok güzel ya :))

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ama komikkkk ee nie kimse okumamışş :S

3. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

hahaha süpermiş zekice bir çözüm bunu dinleyen kala kalmıştır...

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ewet komıktı ama ya :)

5. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vay be iyi fikir

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Ne güzelll elifimm ya :)

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha çok güzelmiş beloşum :)

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Harika valla çok yaratıcı olmuş.:)

10. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Telesekreter MsjI Böyle Olur... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Telesekreter....

Telesekreter....

Merhaba.. karım ve ben şu an size cevap veremiyoruz.. ama numaranızı bırakırsanız isimiz biter bitmez sizi ararız.." "Merhaba..Ben John.. Telefon şirketinden arıyorsan, faturanızı ödedim merak etme..Anne Baba eğer sizseniz, bana acilen para gönderin.. Yatırım danışmanım eğer arayan sensen, bana yeteri kadar para göndermemişsin.. Erkek arkadaşlarımdan biriysen, bana borcun var hala...
  2. Kadın dediğin böyle olur!..

Kadın dediğin böyle olur!..

P { margin: 0px; } Dünyaca ünlü basketbolcu Tony Parker ile 'Desperate Housewives' dizisinin güzel yıldızı Eva Longoria'nın evlenmelerinin üzerinden bir yılı aşkın zaman geçti. Bugüne kadar ikilinin bu evliliği yürütemeyeceğine dair pek çok yorum yapıldı. Buna başlıca neden olarak; Longoria'nın Parker'ın annesi ile anlaşamaması gösterildi. Ancak ünlü çift, evliliklerinin ilk yılını herkese...
  3. aşk dediğin böyle olur...:'(‏

aşk dediğin böyle olur...:'(‏

sana git dedim yalan aşk dediğin böyle olur sana git dedim yalan yokluğun bende kalan söz dediğin böyle olur aşk Tamamen Yaşanmış Gerçek Bir Hikayedir...Hikaye Uzun Gibi Görünüyor Fakat Yarısına Geldiğinizde Gözyaşlarınıza Hakim Olamıyacaksınız...Böylece Devamını da Okuyacaksınız...Bana İnanmıyormusunuz...? Buyrun Okuyun O Zaman... ÖLDÜR BENİ ANNE bu anlatıcaklarımı,aşık olduklarını...
  4. Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğimiz böyle olur dimi ama bi bakın hahaha
  5. Erkege şiir böyle olur

Erkege şiir böyle olur

eger karın güzelse ne ısın var dügün evınde dügün senın evınde gır oyna yat oyna eger karın çırkınse ne ısın var ölü evınde ölü senın evınde gır agla çık agla eger kaynanan varsa hele bırde yanındaysa ne ısın var radyo evınde radyo senın evınde gır dınle çık dınle

Sayfayı Paylaş