gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Telesekreteri Kim Buldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Telesekreteri Kim Buldu ? Kızlar Telesekreteri Kim Buldu acaba hiç merak etmediniz mi yada bilmiyormusunuz ki biliyorsanız yazarsınız artık:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Telesekreteri Kim Buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Telesekreter....

Telesekreter....

Merhaba.. karım ve ben şu an size cevap veremiyoruz.. ama numaranızı bırakırsanız isimiz biter bitmez sizi ararız.." "Merhaba..Ben John.. Telefon şirketinden arıyorsan, faturanızı ödedim merak etme..Anne Baba eğer sizseniz, bana acilen para gönderin.. Yatırım danışmanım eğer arayan sensen, bana yeteri kadar para göndermemişsin.. Erkek arkadaşlarımdan biriysen, bana borcun var hala...
  2. mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

selam arkadaşalr mıknatısı kim buldu nasıl buldu? bu konuda bilgi istiyorum
  3. Telesekreteri Kim icat etti

Telesekreteri Kim icat etti

Telesekreterin mucidi Kim Telesekreteri Kim icat etti Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda telesekreterin icadı hakkındam erak edieln tüm bilgileri aktarıyoruz ve telesekreterin mucidi hakkında da bilgilere yer veriyoruz. Valdemar Poulsen, Danimarkalı telefon mühendisi ve mucit, 1898 yılında telegraphone adını verdiği telefondaki sesleri, manyetik olarak kayıt eden bir cihaz icat...
  4. Kol Saatini Kim Buldu

Kol Saatini Kim Buldu

Kol Saatini Kim Buldu ? Selam millet size sorum şu Kol Saatini Kim Buldu icadını yazarsanız çok sevinirim.
  5. Sigarayı Kim Buldu

Sigarayı Kim Buldu

Sigarayı Kim Buldu arkadaşlar sigaranın icadını merak ediyorum kaç yılından beri insanlar bu zıkkıma tiryaki olmuş:S

Sayfayı Paylaş