gebe
  1. bahanur

bahanur Forum Okuru

televizyon nerde üretilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bahanur tarafından paylaşıldı.

televizyon nerede üretilir televizyon nerede üretildi televizyon markası değil ama televizyonun üretildiğği yer neresi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sorunuzu biraz daha açmalısınız.Zira size fabrika demekle yetinmek zorunda kalacağım..:D

3. rks-40

rks-40 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani ben şunu demek istiyorum:televizyon hangi ülkede üretildi?:eller:

televizyon nerde üretilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Televizyonda şiddet

Televizyonda şiddet

Kitle iletişimi alanındaki toplumsal araştırmalarda üzerinde ısrarla durulan ve belki de en az açıklığın sağlandığı konu değişik araçların etkileridir. Birçok ülkede kitle iletişim araçları izlenirken sarfedilen zaman ve bu araçların üretim ve dağıtımı için ayrılan kaynakların miktarı düşünüldüğünde, böyle bir sorgulamanın nedeni yeterince anlaşılabilir. Bir yanıt oluşturmak için çok şey...
  2. Şeker nasıl üretilir?

Şeker nasıl üretilir?

şeker nasıl üretilir şekerin üretim aşamaları şekerin üretimi şeker nasıl üretiliyor çay şekerinin üretim aşamaları Günlük hayatımızda birçok kereler kullandığımız şekerin nasıl meydana geldiğini ve üretildiğini hiç merak ettiniz mi? İşte tüm merak edenler için bakalım mutfaklara gelene kadar şekerin üretim aşamaları nelermiş Beyaz şeker iki işlemde elde edilen kamış şekerinin aksine...
  3. Barajlarda Elektrik nasıl üretilir

Barajlarda Elektrik nasıl üretilir

barajlar nasıl çalışır barajlardan elektrik enerjisi nasıl üretilmektedir Barajlarda Elektrik nasıl üretilir, Hidroelektrik santrallerinde elektrik nasıl üretilir, barajlarda elektrik üretimi nasıl yapılır Barajlar bir akarsuyun enerjisini elektrik enerjisine çevirmeye yarayan yapılardır. Akarsuyun enerjisinden elektrik üretebilir ya da akarsuyunyolunu kesip onu üretime ihtiyaç olacağı...
  4. tuz nasıl üretilir kısaca açıklaması

tuz nasıl üretilir kısaca açıklaması

ben tuzun nasıl üretildiğini merak ediyorum. Tuz nasıl üretilir kısaca açıklar mısınız lütfen bana XX?
  5. elektrik nasıl üretilir

elektrik nasıl üretilir

Arkadaşlarım elektrik nasıl ve hangi aletlerle neyin yardımı ile üretiliyor teşekkürler.

Sayfayı Paylaş