gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Televizyon sertleşme sorunu yaratıyor

Konu, 'Erkek Sağlığı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Amerika da yapılan bir araştırmaya göre erkeklerde görülen sertleşme probleminin kaynağı televizyona bağlandı Konuyla ilgili uzmanların yaptığı açıklama şöyle:
    Amerika’da 31 bin 742 kişi üzerinde yapılan 14 yıllık bir araştırma, erkekte görülen sertleşme bozukluğu ile fazla televizyon izleme arasında bir bağlantı olduğunu ortaya çıkardı.

Haftada 20 saatten fazla zamanını televizyon karşısında geçiren erkeklerin sertleşme sorunuyla karşı karşıya kalma ihtimalinin yüksek olduğunu belirten uzmanlar, uzun süreli televizyon izlemenin fiziksel aktiviteyi de azalttığını söylüyor.

Araştırmanın bir diğer sonucuna göre ise aşırı televizyon izlemek, sigara içimi, hipertansiyon, şişmanlık, kolestrol yüksekliği, stres gibi zararlı etkilere de yol açıyor.

Bilim adamlarına göre, televizyondaki olumsuz haberler, üzüntü unsuru içeren programlarla, aşırı reklamların yol açtığı stres, koroner sağlığı ve cinsel hayatı da olumsuz etkiliyor.

Kalp sağlığını bozan her olayın cinsel yaşamı da kötü etkilediğini belirten doktorlar, kalbine dikkat edenlerin cinsel hayatlarının da sorunsuz olacağını söylüyor.

Televizyon sertleşme sorunu yaratıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilikte yaş farkı sorun yaratıyor mu

evlilikte yaş farkı sorun yaratıyor mu

evlilikte yaş farkı yaş farkı olan evlilikler evlilikte kadının yaşının büyük olması slm melekler bence evlilikte yaş farkı önemli değildir önemli olan iki kişinin olgunluk dereceleridir aşk ve sevgi olduktan sonra yaş geri planda kalıyor düşüncesindeyim.........sizce evlilikte yaş farkı önemlimidir ? önemli ise ne kadar olmalıdır?
  2. Botoks bağımlılık yaratıyor

Botoks bağımlılık yaratıyor

Uzmanlara göre botox un bağımlılık yaptığı ortaya çıktı çünkü birkez yaptırmanıza karşın daha sonra bunu tekrarlamanız Bakın uzmanlar bu konuyla ilgili ne gibi görüşlerde bulunmuşlar Uzmanlara göreç ve güzel görünmek adına botoks yaptıranlar bu yöntemden vazgeçmekte güçlük çekiyor. İSTANBUL - Bir kez botoks yaptıranlar yaşlanmanın yol açtığı fiziksel değişiklere daha fazla kafa yormaya...
  3. Borsada Altın Liste Mucizeler Yaratıyor

Borsada Altın Liste Mucizeler Yaratıyor

altın liste Borsa için bir ürün var,Köpekbalığı Tekniği,her hafta mailimize altın liste gönderiyor.Muhteşem paralar kazanıyorum. ALTIN LİSTEDE GEÇEN HAFTA Mrtgg 1,05 - 1,64 %56 Ekiz 3,23 - 3,80 %17 Nthol 1,25 - 1,43 %14 Merko 1,10 - 1,22 %10 Idgyo 2,02 - 2,21 %9 Eurom 0,87 - 0,95 %9 Vking 1,34 - 1,45 %8 GEÇEN HAFTA mrtgg ye...
  4. sorunum

sorunum

Sorunum bende aranıza katilmak istiyorum ama bir turlu kayit olamadim okadar ugrastim niye olmuyor giris bolumunde kayıt
  5. soru

soru

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum.bir sorum olcak şuan açıkta olan arkadaşlar varsa

Sayfayı Paylaş