gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

televizyonsuz hayat offfff

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

annemde ne inatmış eve 1.5 senedir bi televizyon almadı :S arkadaşlar 1.5 senedir annemin inatı yüzünden bizim evde televizyon izlenmiyor varmı böle bir olay :tsk:1.5 sene önce abim kumandayı annemin yanında duvara vurup kırdı diye televizyona hasretiz :sinirli: annem dizi izlerken abim maç izliyicem dedi artık hiçbi program izleyemiyoruz,anne inatı bırak diyincede bilgisayar var dizinide,maçınıda,filminide ordan izle diyor:kahve:annem büyük abime kızdı,olan bize oldu kurunun yanında yaşda yandı.:seker:sesimizide çıkaramıyoruz garanti bilgisayarıda siler bu sefer toptan yanarız :almi: annem inatçıdır sinirlendimi kolay kolay affetmez,kızgınlığı seneler sürer :argue:

çok dertliyim çok 1.5 senedir bilgisayardan dizi,film izliyorum offf anne offf ,ölmeden son kez televizyon izleme şansım olucakmı acaba :uhu:
    annem kızgınlığı,televizyon düşmanlığı bitsin artık

Son düzenleme: 18 Mart 2011
  2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    annende baya bi inat ettmis ama

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    annedeki inata bak :D bu bizim evde olsa heralde gerçi benim icin pek etki etmez ama babam yeniden alırdı adam belgesel tutkunu :D ben netten cıkıp tv izliceme derslere 10 kat daha konsantre olurdum heralde hatim ederdim kitapları :D

ebru58 bunu beğendi.
  4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    wowww ben kendi anneme inat derdim senin annen benim annemden daha inat cıktııı.....

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ooo kotuymus,ya sessiligin tadini cikar.Eee kendi izlemiyor mu

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öncelikle annenin inadı takdire şayan demek istiyorum :D:D İnada bak be tam inat ama ha :D:D Annene saygılarımı sunuyorum canım...

Bende izleyeceğim şeyleri pc'den izlerim. Bana göre çok rahat, en azından reklamsız ve istediğim zamanda izliyorum :D:D

Gel gelelim, hemen hemen her evde oluşan tv kavgasına çözüm bulmaya :D:D

Sizin ev de ki tv kavgası bizim evde de oluyordu bir zamanlar:) Zira biz bu soruna başka tvler alarak çözüm bulduk :D:D Annem Tek Türkiye'yi izlemek isterken, erkek kardeşim Kurtlar Vadisi ni izlemek istiyor :D:D Biri salonda ki tv ye gidiyor, diğeri ise oturma odasında ki tv ye :D:D Ben de odama yeni alınan tv yi kurmadım bile hahaha Çünkü pc bana yetiyor :)

Umarım annenin inadı bir an önce biter ve size tv alır ve yine umarım ki, bir daha sizin ev de tv tartışması yaşanmaz :)

Bu arada tv aldığınız da bize de müjde vermeyi unutma :D:D

7. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Television olmadan gerçektende çok sıkıcı oluyor, mesela bizim evde 24 saat tv açık izlemesek bile açık duruyor:) neden bende bilmiyorum. Ev çok sessiz oluyor, tv bize bir arkadaş gibi herhalde ben genelde bilgisayarda oturuyorum ama kaynanam tv başından kalkmıyor:)
    Elektrik gittiğinde halimiz perişan:)

8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aslında birde iyi yönden bakmak gerekk. tamam tv izlemekte bir ihtiyaç ama bazen o kadar kendimizi tvye kaptırıyoruz ki evde tek muhabbet olmuyo. hem bak ne güzel tv kavgalarınızda bitmiş tebrik ediyorum anneni. ama tv her eve şart.
    inşallah biran önce alırsınız tvnizi de rahatlarsın sende canım.

9. simeli

simeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    ah su reklamlarin sureside uzun olmasaydi ya!!! her dizi seyrettigimde 15 dakikada bir reklam artik gina geldi!!! bu yuzden bazen tv yi bile acmiyorum:D:D

televizyonsuz hayat offfff konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat

Hayat

Hayat Kimi sevdiğin ve kimi incittiğindir. Kendin için neler hissettiğindir. Güven, mutluluk, şefkattir. Arkadaşlarına destek olmak ve nefretin yerine sevgiyi koymaktır. Hayat; Kıskançlığı yenmek, önemsemeyi öğrenmek ve güven geliştirmektir. Ne dediğin ve ne demek istediğindir. İnsanların sahip olduklarını değil, kendilerini olduğu gibi görmektir. Her şeyden önemlisi hayatı, başkalarının...
  2. ...Hayat...

...Hayat...

Gönüle doğru bir uzun yürüyüştür hayat. Çiçeklidir de, sabır ister de, uzundur. Adım adım emek ister de, uzundur. Yoksa bir anlık akıştır. Kimler bulur yolu? Kimler kaybolur yollarda, yollarda akarken? Hangi bir anı hissettik, hangi bir anımıza şahit tuttuk gönlümüzü, bize kalan onlardır. Bir tek izdir belki, ama sağlam bir izdir. Silinmeyecek bir izdir. Asla kopmayacak bir kulptur. Dura...
  3. Kantin merdivenleri..( ooofff offfff)

Kantin merdivenleri..( ooofff offfff)

Geçen yıl arkadaşlarla kantine inicz son dk cem,şeyma fuat ve ben işimiz çıktı siz inin biz gelioruz dedik,tamda kantine inen merdivnlerin karşısında kalorifer var. onun yanında dolu su bidonları ki düştüklerinde çıkardıkları sesleri tahmin edemzsiniz:D3 kattan duyulr.. ayakkabılarımın altı ıslak olmalı:) ayağımın nasıl kaydığını anlamadım.ama "pat! pat! pat! pat! pat!" durmadan...
  4. offfff özlemek....

offfff özlemek....

offfff özlemek
  5. hayat

hayat

“Rabbim sen olmasan Kimin aklına gelirim ben”

Sayfayı Paylaş