gebe
  1. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

tellerim ve ben:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında tuğba88 tarafından paylaşıldı.

kızlar bir arkadaşımın aracılığı ile bi çocukla tanıştım arkadaşım fotolarımı fln göstermiş dişlerimde tellerimin de olduğunu biliyor ve biz yakın zamanda buluşucaz çocukla ama ben çook geriliyorum özgüvenim yerlerde aslında eli yüzü düzgün bi kızım ama teller beni garip gösteriyor rahat gülemiyorum kastıkça daha da kötü oluyor ağzım yamuluyor:)telde konuşurken çok espiri yapıorum gülüyorum fln çocuk da sen çok renkli sempatik birine benziyosun dedi ama ben karşılaşınca kasılıp kalıcam teller yüzünden :(offf offf

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ay saçmalama canım ya bu konu hiç de sorun edilicek bişey değil bence teller bazı insanlara çok yakışıyor .Eminim kalbinin güzelliği yüzünede vurmuştur.Boş ver sen dilediğin gibi gül hiçte çirkin olmaz hem buda bi sağlık seni öyle beyenmeyen seni sevmiyor demektir hem beğenmezssede boşver ya

3. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim cnm.evet herkes öyle diyor sorun yapma telleri kendine diye.ayrıca geçici bi şey ama yine de isteristemez kasılıyor insan.biraz daha rahat olursam heralde çok da göze çarpmaz:)

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Canım takma tellerii ya boşver hem teller yüzündüm sana bakmazsa sen ona hiç bakma ondan hayır gelmez :D
    Sanırım yakın zamanlarda bende senin gibi telli bi kız olcam :D:D
    Bilmiyorum yakışır mı nasıl durur ama dişlerimin düzelmesi için katlanıcam (katlanıcaz) artık :):)

5. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benim inş. yaza çıkıcak refracım ilk zamanlarda alışmak da zorlanıyorsun ama sonra sorun olmuyor benim çok şükür düzeldi artık son detaylar fln var.şimdiden sana tellerinle mutluluklar diliorum:)

6. vespertine

vespertine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tel takmak güzeldir ben 8 sene boyunca tel taktım. Çok küçük yaşta başlamıştım. Şuanda dişlerim çok düzgün. Hemen hemen her çeşit teli kullandım ve çıktığında kendimi çok garip hissetmiştim.

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Saol canım inş. alışmakta zorlut çekmem... Bak ne güzel az kalmış çıkmasına da o yüzden kafaya takıp üzülmeye değmez tatlım :)

8. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    bence de kızlar sizi beğenen dış güzelliğinizle değil iç güzelliğinizle beğensin hiç sorun yapmayınnn :)

simeli bunu beğendi.
  9. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar moral verici sözleriniz için çok tşk ederimm

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tellerinle barışık olmalısın bence :) seni red edicek olsa zaten fotoğraflarını görmüş tellerin olduğunuda biliyor bastan hayır derdi telleri sorun etseydi.o etmiyorsa sende etme D:

11. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşım da söyledi ama ne bilim işte yakından görünce belki mi diye düşündüm:)aman napim yaa olursa olur sorun :)ben de benim gibi telli bi sevgili bulurum o zaman:)

12. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    eeveeet buluştuk kızlar hiç sorun olmadı tellerim gerçi arad akonuşmamı gülmemi engelledi doğal olarak canımı yakıyor ama olumsuz bi durum olmadı:)

ßeLeN bunu beğendi.
  13. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Eee ne sorun olabilirki,onlar cikacak nasilsa ve dahada iyi olacak dislerin birazcik eziyete deger,

14. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dişlerin de ki tel eminim ki, sana renk katıyordur ve arkadaşında senin o özelliğinden etkilenmiştir :) Bir daha o teller için üzülme, çünkü hem kalıcı değil, hemde asla kusur değil:)

Sana bol şans ve mutluluklar dilerim tatlım:)

15. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    bncede vrine glmesin kmsee:)

tellerim ve ben:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tel

Tel

Güç ve kuvvete, haber almaya, Bakır tel gönül açan haberlere ve mutluluğa, Dikenli tel şüpheli şeylere, mahrem sınırlara, Paslı tel üzüntü ve kedere delalet eder.Rüyada çesitli sekilde kangal veya açik olarak tel görmek, sonu gelmeyecek bir maceraya atilacaginiza ve sonunda bunun bir dava konusu olarak mahkemelere intikal edecegine delalet eder.
  2. Ve ben farkındayım...Ve ben tüm yaşanmışlıklarımı sevdim .Ve ben ...

Ve ben farkındayım...Ve ben tüm yaşanmışlıklarımı sevdim .Ve ben ...

Bulutları seyrettiniz mi hiç, daha yakın olayım diye gökyüzüne, çıktınız mı çatılara?... Bulutlardan şekil çıkarmayı oynadınız mı hiç? Mesela kuşlara dokundunuz mu hiç? Acucunuzun içinde pır pır eden yüreğini, sıcacık, minicik yüreğini hissettiniz mi hiç? Ağaçlara tırmanıp dal oldunuz mu? Yaprak oldunuz mu? Çiçek açtınız mı hiç? Uğur böceği uçurdunuz mu mesela? Karınclarla konuştunuz mu?...
  3. Her telden avatar ve gifler

Her telden avatar ve gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Diş Teli Ne Zaman Takılır? Çeşitleri ve Renkleri

Diş Teli Ne Zaman Takılır? Çeşitleri ve Renkleri

diş teli renkleri, diş teli hakkında, diş teli sonrası, diş teli nasıl takılır Diş telleri ağız yapısını düzeltirken çarpık ve düzensiz olan dişlerin de zamanla daha düzgün bir hale getirilmesi adına takılır. sizlere bu yazımız da diş teli hakkın da merak ettiğiniz tüm bilgileri aktarıyoruz. Diş teli nasıl takılır? Diş teli kaç yaşında takılır? Diş teli renkleri ve diş teli taktırdıktan sonra...
  5. Ses teli felci nedenleri  ve tedavisi

Ses teli felci nedenleri ve tedavisi

Ses teli felçleri gırtlak kaslarını hareket ettiren sinirlerin çalışmaması sonucunda meydana gelir. Ses tellerinin hareketini sağlayan çok sayıda kas vardır; bu kasları hareket ettiren iki sinir vardır: Süperior laringeal sinir, ses tellerinin gerilmesini sağlayan tek bir kası kontrol eder. Bu sinirin görevi bozulduğunda özellikle şarkı söylerken ince seslerin çıkartılması ve sesler arasında...

Sayfayı Paylaş