gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

telli figürler

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Günlük hayatta kullanılan nesnelerin metalik teller kullanarak hayata dönüştürüldüğü birbirinden hoş figürlerin resimlerine bir göz atın. Etrafınızda kolayca bulabileceğiniz eşyalarla ne kadar güzel sanat eserleri ortaya çıkarabileceğinizi anlayacaksınız:kapiş: [​IMG]

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: telli figürler
    çok ilginçlermiş canım emeğine sağlık

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: telli figürler

sagol yorum için tatlım

telli figürler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çifte Telli

Çifte Telli

çiftetelli kıyafeti çiftetelli hakkında bilgi kıyafetleri çeşitleri çifteteli Elinizdeki telleri fırlatarak düşmeden gidebildiğiniz kadar ilerleyin. burayı tıklayınız
  2. Hakan Peker - Telli Telli

Hakan Peker - Telli Telli

Telli teli telli şu telli turna Sanmaki yaralı uçmaz bir daha Takılmış kanadı göçmen buluta Döner gelir bir gün konar yurduna Sakın çıkma patika yollara O dağlara kırlara o karlı ovaya Yenik düşüyor herşey zamana Biz büyüdük ve kirlen di dünya Telli telli telli şu telli turna Ne kalmış buralı göklerden başka Ne kalır yarına bizden sonraya Herşey binip gitmiş uçurtmalara Sakın çıkma patika...
  3. Mor Ve Ötesi - Telli Telli

Mor Ve Ötesi - Telli Telli

telli telli telli şu telli turna sanmaki yaralı uçmaz bir daha takılmış kanadı göçmen buluta anlatır eski beni şimdiki bana sakın çıkma patika yollara o dağlara kırlara o karlı ovaya yenik düşüyor herşey zamana biz büyüdük ve kirlendi dünya telli telli telli şu telli turna sanmaki yaralı uçmaz bir daha takılmış kanadı göçmen buluta döner gelir bir gün konar yurduna sakın çıkma patika yollara...
  4. Telli Telli Telli Şu Telli Turna Flüt Notaları lazım bana

Telli Telli Telli Şu Telli Turna Flüt Notaları lazım bana

Merhaba kızlar sizden Telli Telli Telli Şu Telli Turna Flüt Notaları biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşk ederim.
  5. Telli Telli Akorları istiyorum sizden

Telli Telli Akorları istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Telli Telli Akorları paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşk ederim akorlar için

Sayfayı Paylaş