gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Telli Telli Telli Şu Telli Turna Flüt Notaları lazım bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar sizden Telli Telli Telli Şu Telli Turna Flüt Notaları biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşk ederim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Telli Telli Telli Şu Telli Turna Flüt Notaları lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kubat - Telli Turna

Kubat - Telli Turna

Telli turnam selam götür Sevgilimin diyarına Üzülmesin ağlamasın Belki gelirim yanına cananıma Hasret kimseye kalmasın Sevdalılar ayrılmasın Ben yandın eller yanmasın Sevdanın aşkın narına cananıma Gönüle hasret yazıldı Sevgiye mezar kazıldı İki damla yaş süzüldü Gözlerimin pnarına pınarına Söz-Müzik: Musa Eroğlu
  2. Aşık Veysel - Havalanma Telli Turnam

Aşık Veysel - Havalanma Telli Turnam

Aşık Veysel - Havalanma Telli Turnam havalanma telli durnam aman... ey uçup getme yele karşı ah niye doğdun sarı yıldız mavi yıldız zülüflerin tel tel olmuş aman... ey dcküp getme yele karşı ah niye doğdun sarı yıldız mavi yıldız evler yıkan beller buken kanlı mı oldun kervan kıran don... şahinim var bazlarım var aman... ey ördeğim var kazlarım var ah niye doğdun sarı yıldız mavi...
  3. Hakan Peker - Telli Telli

Hakan Peker - Telli Telli

Telli teli telli şu telli turna Sanmaki yaralı uçmaz bir daha Takılmış kanadı göçmen buluta Döner gelir bir gün konar yurduna Sakın çıkma patika yollara O dağlara kırlara o karlı ovaya Yenik düşüyor herşey zamana Biz büyüdük ve kirlen di dünya Telli telli telli şu telli turna Ne kalmış buralı göklerden başka Ne kalır yarına bizden sonraya Herşey binip gitmiş uçurtmalara Sakın çıkma patika...
  4. Mor Ve Ötesi - Telli Telli

Mor Ve Ötesi - Telli Telli

telli telli telli şu telli turna sanmaki yaralı uçmaz bir daha takılmış kanadı göçmen buluta anlatır eski beni şimdiki bana sakın çıkma patika yollara o dağlara kırlara o karlı ovaya yenik düşüyor herşey zamana biz büyüdük ve kirlendi dünya telli telli telli şu telli turna sanmaki yaralı uçmaz bir daha takılmış kanadı göçmen buluta döner gelir bir gün konar yurduna sakın çıkma patika yollara...
  5. Yeni Türkü - Telli Turna Şarkısının Notaları

Yeni Türkü - Telli Turna Şarkısının Notaları

Telli Telli Telli Şu Telli Turna Notalar Telli Telli Telli Şu Telli Turna Şarkı Notaları Olmasa Mektubun şarkıları gibi Telli Turna şarkılarıyla da bir dönem fırtına gibi esen Yeni Türkü grubundan, Telli Telli Telli Şu Telli Turna Şarkı Notaları bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.. :)

Sayfayı Paylaş