gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

tembel adamın yasası

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

tembel adamın yasası  İnsan yorgun doğar ve dinlenmek için yaşar.
     Çalışmak yorar.

 Gündüz dinlen ki gece rahat uyuyabilesin.

 Yarin yapabileceğin işi bugünden yapma.

 Dinlenen birisini görünce otur ona yardım et.

 Oturmak mümkünse ayakta durma, yatma imkanın varsa oturma.

 Tembellikten kimse ölmemiş ki.

 Çalışma isteği duyunca bir yere otur ve o isteğinin geçmesini bekle!

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: tembel adamın yasası
    Çalışma isteği duyunca bir yere otur ve o isteğinin geçmesini bekle!

emegıne saglık

tembel adamın yasası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fuat tembel

fuat tembel

Microyu ver kız sana gel işte rapim korsanı yere ser ateşin etrafında çember dans etmeyen herkes tembel (4x) Batı Berlin geri geldi yoooo kaldır elleri yooo yooo yoooo kalksın kalçayı salla yoo aksın rap yıldız parla yoo yavaş depar at sessiz bağır ali atıpın beyni sağır fuatı çağır aştım senin gibi citleten çıkmadım oturmak mesleğim gaz çıkar adım adım kenetse olması gereken gazetede...
  2. Tembel kurabiyesi

Tembel kurabiyesi

1. hamur malzemeleri: * 2 çay bardağı pudra şekeri * 1 çay bardağı sıvıyağ * 1 yumurta * 1 çay kaşığı kabartma tozu * biraz vanilya * aldığı kadar un 2. üzerine: * 1 yumurtanın sarısı * susam hazırlanması: 1. bütün malzemeleri karıştırıp elinize yapışmayan bir hamur elde edin. (hamur biraz sert olabiliyor) 2. hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar koparıp şekil verin. hepsini yağlanmış...
  3. Tembel Nil

Tembel Nil

sevgilisi ile görüntülenen ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil aşk hayatı ile ilgili neler söyledi haberimizde....... SEVGİLİYLE SİNEMA KEYFİ! NİL KARAİBRAHİMGİL, UZUN SÜREDİR BİRLİKTE OLDUĞU REKLAMCI SEVGİLİSİ SERDAR ERENER’LE FİLM İZLEDİ.... U2’nun üç boyutlu konser filmi “U2 3D”yi izleyen Karaibrahimgil, “Uzun süredir bir sevgilim var. Onunla evlenip çocuk yapmak istiyorum ama biraz...
  4. tembeller sevemez

tembeller sevemez

Sevmek tembellerin iş değildir.Sevmek gayret göstermektir...Sevmek çalışmaktır..Sevgi adına çalışmak:) Sevmenin olmazsa olmazlarından biri de dikkat kesilmektir. Sevdiğinize dikkat kesilmek. Birisini sevip sevmediğiniz ya da sevilip sevilmediğinizi ölçmek için terazidir dikkat kesilmek. Eşlerle, ergenlerle, çocuklarla, yaşlılarla çalışırken hep geçer konuşma içinde? Seviyor musun?...
  5. Tembelin Duası...

Tembelin Duası...

Hz. Davut zamanında bir adam vardı. Her yerde ve herkesin yanında durmadan: Yarabbi bana zahmetsiz ve eziyetsiz bol rızık ve servet ver, beni tembel, hor, hakir ve miskin yaratan sensin. Yarabbi madem ki beni böyle yarattın, rızkımı da bana çalışmadan zahmetsizce ver, diye dua ederdi. Adam gece gündüz her yerde bu duayı ededursun, herkes bu hâlinden dolayı ona güler, onunla alay ederdi:...

Sayfayı Paylaş