gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Tembellİk Yasasi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Madde 1 : İnsanlar yorgun doğar dinlenmek için yaşar. Madde 2 : Çalışmak yorar.

Madde 3 : Gündüz dinlen ki gece rahat edesin.

Madde 4 : Yatağını kendini sevdiğin gibi sev, içinden çıkamayacağın
    gibi
    yap.

Madde 5 : Yarın yapabileceğin işi bugün yapma.

Madde 6 : Bugünün işini yarına bırakma, erteleyebileceğin kadar
    ertele.

Madde 7 : Dinlenen birini görünce otur ona yardım et.

Madde 8 : Oturmak mümkünse ayakta durma, yatmak mümkünse oturma.

Madde 9 : Tembellikten kimse ölmemiş.

Madde 10 : Çalışma isteği duyunca biryere otur isteğin geçmesini
    bekle.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tembellİk Yasasi
    ben bu yasayı çok sevdim kesin uyucam bu kurallara :D ellerine sağlık canım :)

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tembellİk Yasasi

tam benlık....

emegıne saglık hayatım

Tembellİk Yasasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İŞ GÜvencesİ Yasasi...

İŞ GÜvencesİ Yasasi...

İŞ GÜVENCESİ YASASI...Yasa metni9 Ağustos 2002Kamuoyunda "İş Güvencesi Yasa Tasarısı" olarak bilinen "İş Kanunu ile Sendikalar Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı", 9 Ağustos 2002'de TBMM'de kabul edildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nca hazırlanan "İş Güvencesi Yasa Taslağı", Eylül-2000'de Bakanlar Kurulu'na sunuldu. Ancak taslak, iş...
  2. Tembellik

Tembellik

Kişinin önemli bir fırsatı kaçırarak, zarara uğrayacağına işaret eder
  3. Tembellik yasaları:)

Tembellik yasaları:)

1 : İnsanlar yorgun doğar dinlenmek için yaşar. 2 : Çalışmak yorar. 3 : Gündüz dinlen ki gece rahat edesin. 4 : Yatağını kendini sevdiğin gibi sev, içinden çıkamayacağın gibi yap. 5 : Yarın yapabileceğin işi bugün yapma. 6 : Bugünün işini yarına bırakma, erteleyebileceğin kadar ertele. 7 : Dinlenen birini görünce otur ona yardım et. 8 : Oturmak mümkünse ayakta durma, yatmak mümkünse oturma. 9...
  4. Pişmanlik Yasasi

Pişmanlik Yasasi

Terör örgütü üyelerinden hiç eyleme katılmayanların, silahını bırakıp teslim olmaları ve itiraflarıyla suç işlenmesine engel olmaları koşuluyla'' ceza almamalarını öngören ve kamuoyunda ''Pişmanlık Yasası'' olarak bilinen yasa, TBMM Genel Kurulu'nda 26 Ağustos 1999 tarihinde kabul edildi. BAZI SUÇ FAİLLERİ HAKKINDA UYGULANACAK HÜKÜMLERE DAİR KANUNDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA İLİŞKİN KANUN...
  5. Tembellik yasası

Tembellik yasası

Madde 1 : İnsanlar yorgun doğar dinlenmek için yaşar. Madde 2 : Çalışmak yorar. Madde 3 : Gündüz dinlen ki gece rahat edesin. Madde 4 : Yatağını kendini sevdiğin gibi sev, içinden çıkamayacağın gibi yap. Madde 5 : Yarın yapabileceğin işi bugün yapma. Madde 6 : Bugünün işini yarına bırakma, erteleyebileceğin kadar ertele. Madde 7 : Dinlenen birini görünce otur ona yardım et. Madde 8 : Oturmak...

Sayfayı Paylaş