gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Temel dürtünüz ne?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Temel dürtünüzü merak ediyorsanız buyrun psikolojik teste. Temel dürtünüz ne?

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    KONTROL Sizi durup dururken dürten, yakanızı bırakmayan; adeta temel niteliğindeki dürtünüz kontrol etme dürtüsü. Her şey kontrolünüz altında olmalı. Yamuklar düzeltilmeli, dağınıklıklar düzenlenmeli, sıfır hata olmalı! Gerekirse insanlar da hizaya getirilmeli!

:):) tskler

Temel dürtünüz ne? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşitme bozukluklarının temelindeki olaylar nelerdir?

İşitme bozukluklarının temelindeki olaylar nelerdir?

işitme bozukluğu nedir işitme bozuklukları ve tedavi yolları nelerdir bozuklukları ve tedavi yolları bunların nelerdir Cevap 42: İletim türü işitme kaybı esas olarak kulak zarı, çekiç-örs-üzengi kemikçiklerindeki sorunlar nedeniyle meydana gelir. Bu nedenle orta kulak sağırlığı da denilebilir. Odyogramda kemik yolu ile ses iletimi, hava yolu ile ses iletiminden daha iyidir. örnek: Kulak...
  2. Temel Dürtünüz Ne ?

Temel Dürtünüz Ne ?

1) Soru :Sokakta yürürken bir arabanın sizi takip ettiği izlenimine kapıldınız... a) Durur yanınıza gelmesini bekler ve aniden “Bir şey mi var?” gibisinden bir şey söylersiniz. b) Yavaşlarsınız tam hizanıza geldiğinde ters yöne doğru yürümeye başlarsınız. c) Göstere göstere cep telefonunuzu tuşlar ardından yürümeye devam edersiniz. d) Bir dönemeçe yaklaşırken aniden koşmaya başlar ve...
  3. Dürü Nedir-Dürüde neler olur?

Dürü Nedir-Dürüde neler olur?

"Dürü" açık konuşmak gerekirse şayet, ben dürü nedir bilmiyor ve hatta bu kelimeyi ilk defa duyuyorum Melek'ler :D:D Belki aranızda benim gibi bilmeyen ve belki de, bu yazıyla bu kelimeyle ilk defa tanışanlar olur diye, dürü nedir öğrenelim istedim :) Ahan da buyrun Melek'ler:A Dürü Bohçası,dürü bohçası kimlere gönderilir,dürü,dürü bohcasına neler konur Dürü nedir Dürü Türk...
  4. Rüyada Dürüm Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dürüm Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dürüm Yemek ne demek Rüyada Dürüm görmek anlamı Bir misafirimizin sorusu üzerine rüyada dürüm yemenin tabirini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Rüyada kebap(dürüm) yapmak kolay yollardan para kazanacaksınız demektir. Kebap(dürüm) yemek önemli bir hastalık demektir.
  5. Temel Dürtü Analiz Testine Buyrun Melekler

Temel Dürtü Analiz Testine Buyrun Melekler

Bu topikte sizlerle temel dürtü analizi testini uygulayıp sonuçları heyecanla okuyacağız.Eminim sizde benim gibi yaparken keyif duyarsınız. Temel içgüdü olur da temel dürtü olmaz mı? Oluversin! Bakın bakalım sizin temel dürtünüz ne… Var mısınız teste? 1.Sokakta yürürken bir arabanın sizi takip ettiği izlenimine kapıldınız… a) Durur, yanınıza gelmesini bekler ve aniden “Bir şey mi var?”...

Sayfayı Paylaş