gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Temel Kayseri'de

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim Temelin macaralarıhiç biermi... Şimdide Temel Kayseride.. Eşimin memleketinde :) :piha::piha:
    TEMEL KAYSERİ'DE...!!!
    Bir gün Temel çok merak edip Kayseri'ye gider. Yüksek bir bina Temel'in dikkatini çeker ve bakmaya başlar. O sırada uyanık bir Kayserili Temel'in yabancı olduğunu görüp yanına gelir ve sorar: "Nereye bakıyorsun sen?" Temel cevap verir: "Ha şu pinaya bakayrum!" Kayserili fırsatı değerlendirir: "O bina benim, kaçınca kata baktıysan o kadar para vereceksin!" Temel de düşünür, sonra "5. kata baktım!" der ve 5 ytl verir.:laugh::laugh: Kayserili parayı alır ve hemen kaçar. Temel de kendi kendine sevinir: :dil:"Bi de bu Kayserililere uyanık derler, 13. kata baktım, 5. kat parası verdim!":piha:

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    anam ne zekiymiş bu be:hhh: :hhh: :hhh:

Temel Kayseri'de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. temel

temel

bi gün temel yolda gidiyomuş eşi ve arkadaşlarıylayolda polis durdurmuş sayın sürücü trafik kuralların auyduğunuz için 500 ytl ödül kazandınız ne yapacaksınız bu parayı demiş temelde ehliyet alırım demiş gülerek eşi bizim temel içince hep böle sapıtır demiş arkadaki arkadaşı ben size demedimmi çalıntı arabayla yola çıkmayalım diye arkadan bagajdan ses gelir daha sınırı geçmedikmiiii:laugh:
  2. Kayseri'de 3,7 şiddetinde deprem

Kayseri'de 3,7 şiddetinde deprem

Kayseri'de hafif şiddette deprem oldu. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünün tespitlerine göre, saat 20.17'de merkez üstü Kocasinan ilçesi Güneşli beldesi olan depremin büyüklüğü 3,7 olarak ölçüldü. Deprem, Kayseri kent merkezi ve yakın ilçelerde de hissedildi. guncel.net
  3. Kayseri'den farklı resimler

Kayseri'den farklı resimler

farklı resimler kayseriden resimler kayserinin kıyafetleri kayserinin resimleri kayseriden görüntüler Kayseri denince aklınıza ilk sucuk pastırma gelebilir:D Şaka bir yana evet pastırma ve sucuğun en meşhur illerinden Kayseri'dir..İç Anadolunun gelişmiş illerinden biri olan Kayseri ye şimdi şöyle bir göz atmaya ne dersiniz:) Kayseri'den gece manzaraları
  4. Kayseri'den birkaç resim

Kayseri'den birkaç resim

Kayseri...Memleketim.. Sizlere memleketimden birkaç resim
  5. Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Merhaba arkadaşlar benim Kayseri'de burs almam şart, ve sizden Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim diye bilgi bekliyorum

Sayfayı Paylaş