gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Temel niçin???

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1 - Temel yere bir daire çizip bu dairenin içinde horon tepmeye baslamis. Niçin? Kendi çapinda eglenmek için.

2 - Temel sigarasini bir metre uzunlugundaki agizliga takip içiyormus.
    Niçin?
    Doktoru sigaradan uzak durmasini söyledigi için.

3 - Temel her gece yatmadan önce ayaklarina böcek ilaci içiyormus. Niçin?
    Ayaklarinda karincalanma oldugu için.

4 - Temel esinin yas gününde ne almis?

Kurulanmasi için bir havlu.

5 - Temel hamile karisinin çok su içmesine izin vermiyormus.

Niçin?

Bebek yüzme bilmiyordur diye...

6 - Temel her yemekten sonra cebine bir kaşık koyuyormus.

Niçin?

Doktoru yemeklerden sonra bir kaşık almasini söyledigi için.....

7 - Temel hasmina tehtid mektuplari yazarken eldiven giymis.

Neden?

El yazisi taninmasin diye.

8 - Milyarder Temel'in çocuklari[​IMG] derslerini villalarinin bahçesinde yapiyorlarmis.

Niçin?

Temel'e "zengin adamsin[​IMG] çocuklarini disarida okut"
    dedikleri için

9 - Temel dolmakalemiyle mektup yazarken birden çok hizli yazmaya baslamis
    Neden?

Dolma kalemin mürekkebi bitmek üzereymis

10 - Temel doktorunun muayenehanesine kocaman bir fiçi ile gitmis.

Niçin?
    Doktoru alti ay sonra idrarinla birlikte gel demis.

11 - Temel saçini islatmadan sampuanliyormus.

Niçin?

Sampuanin etiketinde "kuru saçlar içindir" diye yazdigi için.

12 - Atletizim sampiyonasina katilan Temel[​IMG] doping yapmasina ragmen sonuncu olmus

Neden?

Doping yaptigi anlasilmasin diye.

13 - Temel yeni satin aldigi arabasini kullanirken kahkahalarla gülüyormuº.

Niçin?

Dostlari güle güle kullan demis.

14 - Temel yeni aldigi ayakkabisini bir hafta giymemis Neden?

Satici bir hafta kadar ayaginizi sıkabilir dediği için

Temel niçin??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temelin Kücuklugü

Temelin Kücuklugü

Temelin Kücuklugü Bir temel okula giderken babasi otobüse binmesi için para vermis ve temel bu parayi otobuse vermeyip otobusun pesinden kosmus ..okuldan gelirkende. aynisini yapmis ve eve gelip sevinçli sevinçli baba demis ben bugun otobuse para vermemek için otobusun pesinden kosdum demis ay benim akaili oglum demis otobusun pesinden koscana ..taksinin pesinden kossaydin .? daha çok para...
  2. temel

temel

bi gün temel yolda gidiyomuş eşi ve arkadaşlarıylayolda polis durdurmuş sayın sürücü trafik kuralların auyduğunuz için 500 ytl ödül kazandınız ne yapacaksınız bu parayı demiş temelde ehliyet alırım demiş gülerek eşi bizim temel içince hep böle sapıtır demiş arkadaki arkadaşı ben size demedimmi çalıntı arabayla yola çıkmayalım diye arkadan bagajdan ses gelir daha sınırı geçmedikmiiii:laugh:
  3. Temel Tasarım

Temel Tasarım

temel tasarım nokta çalışmaları temel tasarım çalışmaları strüktür strüktür sanat eğitimi nokta çalışması Temel tasarım, görsel, işitsel, devinimsel kayıtlarla temel fikir edinme, anlama, görsel izlenim ve anlatım olanaklarını, öğrenmeyi öğrenme çerçevesinde öğrenciyi merkeze alarak kazandırma çabasına yöneliktir.. temel tasarım Bunda bütünü ve ayrıntıyı görme ile eleştirel bakma ve yorum...
  4. temel fransızca

temel fransızca

fransizca ogrenmek fransizca ogrenmek istiyorum kolay istiyorum kolay ogreniyorum 12 décembre 2002 ne................................pas je n’ai rien fait d’intéressant je ne mange pas yemiyorum je ne mange rien hiçbir şey yemiyorum nesneler için ne.............................personne insanlar için je ne vois personne hiç kimseyi görmedim je ne bois plus artık içmiyorum je ne mange jamais...
  5. yine temel

yine temel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş