gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

temel

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bi gün temel yolda gidiyomuş eşi ve arkadaşlarıylayolda polis durdurmuş sayın sürücü trafik kuralların auyduğunuz için 500 ytl ödül kazandınız ne yapacaksınız bu parayı demiş temelde ehliyet alırım demiş gülerek
    eşi bizim temel içince hep böle sapıtır demiş
    arkadaki arkadaşı ben size demedimmi çalıntı arabayla yola çıkmayalım diye
    arkadan bagajdan ses gelir daha sınırı geçmedikmiiii:laugh:

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: temel
    :laugh:çokkkkk komikk cnm eline sağlıkk devamını beklıyoruzzz

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: temel

sağol meleğim inşallah aklıma geldikçe paylaşırım

temel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temelin Kücuklugü

Temelin Kücuklugü

Temelin Kücuklugü Bir temel okula giderken babasi otobüse binmesi için para vermis ve temel bu parayi otobuse vermeyip otobusun pesinden kosmus ..okuldan gelirkende. aynisini yapmis ve eve gelip sevinçli sevinçli baba demis ben bugun otobuse para vermemek için otobusun pesinden kosdum demis ay benim akaili oglum demis otobusun pesinden koscana ..taksinin pesinden kossaydin .? daha çok para...
  2. Temel Tasarım

Temel Tasarım

temel tasarım nokta çalışmaları temel tasarım çalışmaları strüktür strüktür sanat eğitimi nokta çalışması Temel tasarım, görsel, işitsel, devinimsel kayıtlarla temel fikir edinme, anlama, görsel izlenim ve anlatım olanaklarını, öğrenmeyi öğrenme çerçevesinde öğrenciyi merkeze alarak kazandırma çabasına yöneliktir.. temel tasarım Bunda bütünü ve ayrıntıyı görme ile eleştirel bakma ve yorum...
  3. temel fransızca

temel fransızca

fransizca ogrenmek fransizca ogrenmek istiyorum kolay istiyorum kolay ogreniyorum 12 décembre 2002 ne................................pas je n’ai rien fait d’intéressant je ne mange pas yemiyorum je ne mange rien hiçbir şey yemiyorum nesneler için ne.............................personne insanlar için je ne vois personne hiç kimseyi görmedim je ne bois plus artık içmiyorum je ne mange jamais...
  4. yine temel

yine temel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Temel niçin???

Temel niçin???

1 - Temel yere bir daire çizip bu dairenin içinde horon tepmeye baslamis. Niçin? Kendi çapinda eglenmek için. 2 - Temel sigarasini bir metre uzunlugundaki agizliga takip içiyormus. Niçin? Doktoru sigaradan uzak durmasini söyledigi için. 3 - Temel her gece yatmadan önce ayaklarina böcek ilaci içiyormus. Niçin? Ayaklarinda karincalanma oldugu için. 4 - Temel esinin yas gününde ne almis?...

Sayfayı Paylaş