gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

temelin igrenç espirileri :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

temelin espirileri bebek espirileri dünyanın en iğrenç espirisi temel dünyanın en iğrenç esprileri Birazdan temel ile ilgili yapılmış bana görede dünyanın en iğrenç espirikleri ile dolu cümleler okuyacanız :gossip::samar:
    TEMELLİ ESPRİKLER :)
    Temel yere bir daire çizip bu dairenin içinde horon tepmeye baslamis. Niçin?

Kendi çapinda eglenmek için.:hhh:

Temel sigarasini bir metre uzunlugundaki agizliga takip içiyormus.Niçin?
    Doktoru sigaradan uzak durmasini söyledigi için.

Temel her gece yatmadan önce ayaklarina böcek ilaci sikiyormus.Niçin?
    Ayaklarinda karincalanma oldugu için .

Temel esinin yas gününde ne almis?
    Kurulanmasi için bir havlu.

Temel hamile karisinin çok su içmesine izin vermiyormus. Niçin?
    Bebek yüzme bilmiyordur diye...:hhh:

Temel her yemekten sonra cebine bir kasik koyuyormus. Niçin?
    Doktoru yemeklerden sonra bir kasik almasini söyledigi için...

Temel hasmina tehtid mektuplari yazarken eldiven giymis. Neden?
    El yazisi taninmasin diye.

Milyarder Temel'in çocuklari, derslerini villalarinin bahçesinde yapiyorlarmis. Niçin?
    Temel'e "zengin adamsin, çocuklarini disarida okut " dedikleri için ...

Temel dolmakalemiyle mektup yazarken birden çok hizli yazmaya baslamisNeden?
    Dolma kalemin mürekkebi bitmek üzereymis .

Temel doktorunun muayenehanesine kocaman bir fiçi ile gitmis. Niçin?
    Doktoru alti ay sonra idrarinla birlikte gel demis.

Temel saçini islatmadan sampuanliyormus. Niçin?
    Sampuanin etiketinde "kuru saçlar içindir" diye yazdigi için.

Atletizim sampiyonasina katilan Temel, doping yapmasina ragmen sonuncu olmusNeden?
    Doping yaptigi anlasilmasin diye.

Temel yeni satin aldigi arabasini kullanirken kahkahalarla gülüyormus.Niçin?
    Dostlari *gülegüle kullan demis.:hhh:

Temel yeni aldigi ayakkabisini bir hafta giymemis Neden?
    Satici bir hafta kadar ayaginizi sikabilir dedigi için.

Temel araba kullanirken sık sık cebinden küçük bir kagit cikarip okuduktan sonra tekrar cebine koyuyormus. Ne mi yaziyormus bu kagitta?
    Gaz pedali sagda, fren solda .:hhh::hhh::hhh::hhh:

2. güneş2

güneş2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: temelin igrenç espirileri :)
    temeldir ne yapsa yeridir demek lazım :hhh: teşekkürler

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: temelin igrenç espirileri :)

sagol cnm begendigine sevindim

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
temelin igrenç espirileri :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. temel

temel

bi gün temel yolda gidiyomuş eşi ve arkadaşlarıylayolda polis durdurmuş sayın sürücü trafik kuralların auyduğunuz için 500 ytl ödül kazandınız ne yapacaksınız bu parayı demiş temelde ehliyet alırım demiş gülerek eşi bizim temel içince hep böle sapıtır demiş arkadaki arkadaşı ben size demedimmi çalıntı arabayla yola çıkmayalım diye arkadan bagajdan ses gelir daha sınırı geçmedikmiiii:laugh:
  2. Espİrİler

Espİrİler

*Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu...
  3. irenç espiriler

irenç espiriler

irenç espiri irenc espiriler en irenç espiriler irençespiriler espriler piss kokan söre ne denir??? -boksörr.. ***************** adamın birinin kafasına 80 katlı binadan tuğla düşerken tuğlayla adamın kafası arasında 1 karış kala adam ölmüş neden? -adamın aklı 1 karış havadaymış. ***************************** adamın biri maaşını almaya gitmiş ama alamamış neden? -parası yetmemiş...
  4. Çıldırtan Espiriler

Çıldırtan Espiriler

hayattan bezdiren espriler *Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine...
  5. Aşk Espirileri

Aşk Espirileri

¦ ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby ¦ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir. ¦ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. ¦ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga...

Sayfayı Paylaş