gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Temizleme Solüsyonu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

TEMİZLEME SOLÜSYONU İLE DENEME YAPMAK Kuru temizleme sıvısı ya da ev yapımı temizleyicinizi uygulamadan önce bir deneme yapmanızda fayda var .Bu uygulama için kumaşın fazla görünürde olmayan bir yerini; örneğin sözkonusu minder ise minderin ilk bakışta görünmeyen alt kısmını seçmemiz uygun olacaktır. Eğer kullanacağınız solüsyon kumaş üzerinde herhangi bir leke bırakmaz ise o zaman kir ya da boya izlerini çıkarabilmek için bir şansınız var demektir. Ancak bu test mahiyetindeki denemede solüsyon başlı başına bir sorun teşkil ederse uygulamaya derhal son verin. Bunun yerine oluşan lekeyi mümkün olduğunca gizlemeye çalışarak temizleme işlemini en kısa sürede profesyonel ellere devredin.

Temizleme Solüsyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev Yapimi Temİzleme SolÜsyonlari

Ev Yapimi Temİzleme SolÜsyonlari

EV YAPIMI TEMİZLEME SOLÜSYONLARI Temizleme işlemini evde hazırlayacağınız solüsyonlar ile de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu noktada yukarıda belirttiğimiz yıkama talimatındaki ibarelere dikkat etmeniz gerekir. Eğer kumaşınızın arkasında bu şekilde bir açıklama yer almıyorsa evde temizleme işleminden bir an önce vazgeçmeli ve profesyonel yardım almayı tercih etmelisiniz. Sonuç olarak tüm...
  2. facebookta sohbet geçmişi temizleme

facebookta sohbet geçmişi temizleme

facebook sohbeti geçmişi temizleme nasıl temizlenir sohbet geçmişini temizleme hakkında genel bilgiler burda melekler facebookta sohbet geçmişini temizlemek bir çok kişiye sorun oldu bunu göze alarak bir konu açayım dedim melekler resimde göründüğü gibi sohbet penceresinin sağ üst köşesindeki yuvarlak şekle tıklıyorsunuz ve pencereyi temizleye tıklıyorsunuz ve sohpet geçmişiniz temizleniyor...
  3. Pratik makyaj temizleme yöntemleri

Pratik makyaj temizleme yöntemleri

makyaj nasıl temizlenir makyaj temizleme Biz kadınlar için olmazsa olmazdır makyaj. Lakin birde gece onu çıkartma konusuda olmasa tam oalcak ama oda tığkı makyaj gibi olmazsa olmazdır Melek'lerim. O yüzden size bu yazımızda pratik makyaj temizleme yöntemleri sunuyoruz. Makyajınızı temizlemenden uyumanız demek kirpiklerinizin dökülmesini, cildinizin zamanla hızla kırışmasını,...
  4. Programsız Trojen Temizleme

Programsız Trojen Temizleme

bu konu;trojen nedir,trojeni bilgisayardan nasıl temizliyebilirim,bilgisayarımda trojen olduğunu nasıl anlarım hakkında bilgiler vermektedir. Merhaba sevgili üyeler ve misafirler..Bu konuyu açmamın sebebide pc me atılan trojen..PC im durduk yere ağırlaştı mausumu istediğim yerlere sürükleyemedim.İstediğim siteye rahat giremedim sürekli ekranım donuyordu..Basit bir yöntemle pc deki trojeni...
  5. kulak temizleten varmı

kulak temizleten varmı

selamlar eşimle geçenlerde kaplıcaya gitmiştik ama maalesef kulaklarıma su kaçtı ve o günden beri kulaklarım takıla ne yapsam yapim açılmadı acile gittiğimizde bana gliserin verdiler önce kulakları tamamen tıkıcakmış sonrada temizleme işlemi yapılacakmış kullanmaya başladım ama inanın şu an tamamen duymaz oldum insanlar konuşuyor ama ben duymuyorum pazartesi kulaklarım temizlenecek ama ben çok...

Sayfayı Paylaş