gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Temizleme sütünü yüzümüzden nasıl çıkaralım

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Temizleme sütlerini yüzünüze uyguladınız ama bilinçli bir şekilde yüzünüzden arındırmak gerekiyor şimdi temizleme sütü uygulanmış cilt nasıl temizlenir onunla ilgili bilgiler geliyor [​IMG]
    Ilık Su aslında bir istisna dışında tüm ciltler için en iyi temizleme metodudur. Eğer çok kuru bir cilde sahipseniz o zaman yapmanız gereken temizleme ürünlerinin cilt yüzeyindeki fazlalıklarını makyaj pamuğu ya da ıslak mendille almak.

Yağlı ciltler için ise duş sonrası kısa bir süreliğine soğuk Suyu yüzlerine tutmak harika bir etki yaratıyor. Soğuk su gözeneklerin kapanmasını sağlıyor. Eğer kılcal damarlarınız cilt yüzeyine çok yakınsa cildinizi asla Sıcak Suyla yıkamayın.

Sıcak gözenekleri açarak damarcıkların yırtılmasına neden olabilir.

2. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cok ilğinç Sıcak gözenekleri açarak damarcıkların yırtılmasına neden olabilir

Temizleme sütünü yüzümüzden nasıl çıkaralım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğal Cilt temizleme sütü formülleri

Doğal Cilt temizleme sütü formülleri

çiğ süt salatalık sütle cilt bakımı çiğ süt ve salatalık ile cilt bakımı doğal yolla makyaj temizleme Cilt bakımınızı ve güzelliğinizi doğal yollardan yapmak ve kazanmak istiyorsanız sizler için şimdi doğal cilt temizleme sütü formülleri veriyorum hanımlar Formüllerin özellikleri ve nasıl uygulandığına dair gerekli bilgiler şimdi geliyor:tik: Ciltteki gözenekleri dolan kirleri, makyajı,...
  2. Photoshop İle Yüz Temizleme

Photoshop İle Yüz Temizleme

Photoshop İle Yüz Temizleme nasıl oluyor bu konuda yardım edermisiniz bana
  3. Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshop İle Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Photoshop İle Yüz Temizleme Resimli Anlatım Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Photoshop ile yüz temizleme nasıl yapılır?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Photoshopla yüz temizleme resimli anlatım yapıyor ve sizlerin bu konuda ki merakını gideriyoruz. Photoshopta yüz temizleme Photoshopta yüz nasıl temizlenir ? Resim ne kadar...
  4. Evde Makyaj Temizleme Sütü Nasıl Yapılır?

Evde Makyaj Temizleme Sütü Nasıl Yapılır?

makyaj temizleme sütü nasıl yapılır, makyaj temizleme sütü yapımı, doğal makyaj temizleme sütü Sevgili melekler, en değerli mücevheriniz cildinizi temizlerken olabildiğince doğpal olmak gerekiyor. Bunun için isaterseniz kimyasal kullanmadan cildinizi emizleyebilirsiniz. Nasıl mı? Şimdi sizlerle paylaşacağımız ev yapımı makyaj temizleme sütü sayesinde.... Malzemeler: • 1 adet...
  5. Evde Makyaj Temizleme Sütü Nasıl Hazırlanır?

Evde Makyaj Temizleme Sütü Nasıl Hazırlanır?

makyaj temizleme sütü tarifi, evde makyaj temizleme, evde hazırlanan makyaj temizleme sütü Sevgili melekler, kadınlar için olmazsa olmazlardan biri makyaj yapmaktır. Hele öylesi varki her Allahın günü hiç olmazsa bir kalem bir allık mutlaka sürüverir yüzüne, ne kadar işi de olsa. Sadece çalışan kadınların değil, ev kadınlarının da vazgeçilmezi olan makyajı yaparken kozmetiklere harcanana...

Sayfayı Paylaş