gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Temizleyici

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kişinin ayıplarını gizleyen yahut onların tövbe ederek temizlenmelerine vesile olan salih kimselere, Elinden hayır umulan, insanları ihmet ve sıkıntıdan kurtaran kimeseye, Ayıplı ve günahkar kimseleri tatlı ve yumuşak bir dille uyaran iyi niyetli insana delalet eder.

Temizleyici konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paça temizleyici

Paça temizleyici

Rüyada paça temizleyiciyi görmek, ösür sahibine, tarak satmaya, hazan da vergi memuruna, bazan yetim malini zulmen yiyen kimseye, hazan da siddet ve zahmeti gideren kimseye delalet eder.
  2. Evde makyaj temizleyici yapımı

Evde makyaj temizleyici yapımı

makyaj yapımı makyaj temizleyici evde yapımı evde temizleme makyajınızı temizlemek için artık her hangi bir kozmetik firmasının ürettiği makyaj temizleme sütüne yada makyaj temizleme ürününe ihtiyacınız yok!!!:) kendi makyaj temizleme ürününüzü yine kendiniz evinizde yapabileceksiniz:)nasılmı işte size sırrı :D:D buyrun benim dünyanın en güzel meleklerim :):) EVDE MAKYAJ TEMİZLEYİCİ YAPIMI...
  3. Temizleyici maske karnabahar maskesi

Temizleyici maske karnabahar maskesi

Şimdi ise karnabahar ile bir cilt bakımı maskesi yapılısı Gereken malzemeler karnabahar zeytinyağı Hazırlama : Sekiz tane karnabahar yapraklarını 2 kaşık zeytinyağı ile birlikde mikserde karıştırın ve bunu sorunlu yerlere bolca koyun ve yüze yayın.On dakika bekledikden sonra ise yüzünüzü ılık suyla yıkayın.Cildinizi temizleyici etkisi vardır ve bunu haftada iki defa kullanabilirsiniz..
  4. Klavye Temizleyici

Klavye Temizleyici

klavye temizleyici Birçoğunuz duymuştur klavye en mikroplu yerlerin başında geliyor bende çok zorlanırım temizlerken işte bunun için bir çözüm sizin için temizleyici meleklerim :D Kalem pille çalışıyor ve sadece 35 $ mış. Tuşlar arasına kaçak küçük toz ve kırıntıları temizleyecek güzel bir alet. Bilgisayar klavyesini elektrikli süpürgeyle temizlemeye çalışırsanız tuşların bir kısmını...
  5. Doğal Parke Temizleyici

Doğal Parke Temizleyici

parke nasıl temizlenir, parke temizligi, ev yapımı parke temizleyici Günümüz de artık hemen hemen her eve giren parkeler eğer yanlış temizlik ürünleri ile temizlendiğin de zamanla mat bir hale gelir. Parkeler ilk etap da temizlik olarak kolay gibi görünse de özellikle parke rengini isabetli seçmeniz de fayda var. Koyu renk farkeleri ben şahsen kullandığım için söylüyorum toz çok belli...

Sayfayı Paylaş