Temizlik aspirini kullanan var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

temizlikte aspirin aspirinle temizlik

Meleklerim koltuk temizliği yaparken zorlanıyordum, arkadaşlar bana aspirin önerdiler. Ben önce aspirini bildiğimiz ilaç olandan sandım hahaha ama temizlik için aspirin varmış. Kullananlar bana deneyimlerini yazabilirler mi? Evinizin nerelerinde kullanıyorsunuz bu aspirini? Aspirin dediğiniz bu tarz bir şey değil mi?

TİTAN bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

hahaha evet bne çok kullanıyorum ve çok memnum tencere çaydanlıkta parlaklı veriyor cif ve yağ sökücü yerine onu kullanıyorum halı silemde koltuk silmede ev temziliğin herşeyde kullanıyorum ve harika hatta çamaşır makinesine de döküyorum ama sakın başıız ağrıdığında içmeyin çünkü ağrı kesici özelliği yok hahaha :haha:

tatlı bela, TİTAN ve BeyazMelek bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

bazı arkadaşlarımız bunu ağrı kesici sandı lütfen bildiğmiz ağrı kesici ilçatan değil bu sakın denemyin :haha:

TİTAN bunu beğendi.
  4. BeyazMelek

hahaha gerçekten mi asena bulaşıkta da kullanılıyor mu yer silmede halıda vay be bir cevhermiş o zaman aspirin ama söz içmeyeceğim hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  5. BeyazMelek

hadi canım kimmiş o hahaha:haha:

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

dene valla beyaz memnun kalamzsan gel bana içir asprini hahaha

BeyazMelek bunu beğendi.
  7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

arkadaşlarımızı deşifre etmek istemiyorum onlar biliyorlar kenidlerini hahahah

BeyazMelek bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Aspirin her yerde kullaniliyor ama ben ozellikle dusakabin camlari ve fayanslar icin aldim, sonuc mukemmel. :) Kesinlikle tavsiye ederim. Yalniz eldiven takin kullanirken, yara varsa canina okuyor :D:D

BeyazMelek bunu beğendi.
  9. BeyazMelek

bak içiririm he hahaha

merak ettim kim acaba o arkadaş hahaha

bu kadar önerinin ardından hemen bakacağım nerde satılıyor alıp denemeliyim kesinlikle :D teşekkürler Titan :kiss:

TİTAN bunu beğendi.
  10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beyazım, ??? dahil hemen her markette bulabilirsin çeşitli markalarda aspirin temizlik maddesini :tik:

11. BeyazMelek

teşekkürler canım alacağım hem de deneyimlerimi paylaşacağım :tik:

12. muhteşem yüzyıl

muhteşem yüzyıl Forum Okuru

hani hiç deneyimlerni paylaşmamışsın daha almadın mı yoksa

Temizlik aspirini kullanan var mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  2. preseed kullanan var mı ?

preseed kullananlar preseedle hamile kalanlar orgametril kullanırken hamile kalınırmı merhaba arkadaşlar ben bu sıtenın yenı uyesıyım sızlere sormak ıstedıgım preseed jel kullanan var mı aranızda bu jelın hamıle kalmaya yardımcı oldugunu duydum eger kullanan varsa sonuclarını yazarsanız sevınırım:hmm::hmm::hmm::hmm:
  3. Airfryer Kullanan Var Mı?

philips airfryer kullananlar philips airfryer kullanan yorum Kızlar philips sıfır yağla patates kızartan fritöz yapmış dün bi mağazada gördüm de pek inanamadım var mı böyle bir şey gerçekten? Kullanan var mı ?
  4. Derma Seta Kullanan Var mı ?

Arkadaşlarım internet üzerinden bundan 1 hafta önce aldım ve kullanmaya başladım. Acaba kullanan var mı tam olarak bunu nasıl kullanmalıyım. Yara bere içinde kaldım ya acemilikten :)
  5. tefal actifry kullanan var mı

Kızlar henüz almadım daha doğrusu aldım ama elime daha ulaşmadı ,p.tesi günü gelir heralde. Bu aleti kullananlardan bana yardımcı olmalarını ve düşüncelerini yazmalarını rica ediyorum. sağolun.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. aspirin temizlik

,
  2. aspirin temizleyici

,
  3. aspirin temizlik nerelerde kullanılır

,
  4. aspirin koltuk temizleyici,
  5. aspirin temizleyici nasıl kullanılır,
  6. aspirinle koltuk temizliği,
  7. aspirin koltuk temizleme,