gebe
  1. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

temizlik ürünlerinden hangisi daha iyi,hangisi daha hesaplı

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında nazemel tarafından paylaşıldı.

loc temizlik ürünleri en iyi aspiratör hangisi loc temizlik ürünleri fiyatları en iyi leke çıkarıcı hangisi merhaba melekler.malum hepimiz kadınız çamaşır,bulaşık,temizlik,ev işleri vs. vs.bizim görevlerimizden birisi.sonuçta her zaman biz yapmasakta,yardımcı kadın bulup yaptırıyoruz veya çok şükür makinalar var onlar hallediyorlar bu işi.ama sonuçta onlar için de temizlik ürünleri alıyoruz marketten değilmi.çeşit çeşit temizlik ürünleri var reyonlarda hangisi iyisi,hangisi hesaplı bizde şaşırıyoruz.melekler bu konuda da dayanışma içinde olurlar bence ve evimiz için kullandığımız temizlik ürünlerini de tavsiye ederler birbirlerine ki,temizlikte harcayacağımız vaktimizi m.m.forumunda geçiririz böylece{şaka şaka}kendilerine zaman ayırırlar.melekler haydi sizinde kullandığınız ürünleri tanıtmanızı bekliyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Aralık 2009
  2. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya ben evin bir çok yerinde loc ürünlerinin tercih ediyorum başta biraz pahalı gibi geliyor ama aldığım tek bir ürünü aylarca kullanıyorum....tavsiye ederim cicişler yer,duvar,mobilya,aspiratör,leke çıkarıcı vs. vs.....

3. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kulanma şekli
    bir kova suya 1 kapak ekleyin bu suyla önce camları ,duvarları,yerleri silin suyunuz kirlenince çiçeklerinizin dibine dökün organik olduğu için zarar vermez besler.konsatre olduğu için uzun süre dayanır.amway ürünlerinden locu kullanıyorum ben çok memnunum ve ayrıca hesaplı bir şişesi 10 liraya alıyorum.herkese tavsiye ederim.[​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Aralık 2009
  4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ben Almanyada oldugum icin burada bulan bir temizlik urunu var essigreiniger adinda sirke icerikli bir urun ayrica bircok iste kullaniyorum,su lekeleri,yaglar,banyo,mutfak vs tamamen dogal bir urun.

5. auropelia

auropelia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben de Loc kullanıyorum hem tertemiz yapıyor hem de uzun süre kullanıyorsun özellikle koltuk temizliğinde Loc'un üstüne tanımıyorum kızlar herkese tavsiye ederim

6. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bende loc kullanıyorum..Hem ekonomik hemde kaliteli..

7. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    şahsen ben hiç denemedim

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Keşke her şeyde kullanılabilen tek bir ürün olsa

Leke çıkarma, hijyen derken çamaşırda, yüzeylerde, koltuklarda vs hep ayrı ayrı ürün kullanmak gerekiyor. Hatta çamaşırda bile beyazlara ayrı, renklilere ayrı leke çıkarıcı bir ürün. Mesela ben çamaşırlar için domestos hijyenik kullanıyorum. Ama neden beyazlara ayrı, renklilere ayrı kullanmak durumdayız anlamıyorum. Sonuçta aynı leke, mesela yağ lekesi hem beyazlarda çıkıyor, hem renklilerde. Hadi renklilerde rengin solmaması için belki farklı bir formül kullanıyorlar, ama madem o ürün renkli çamaşırlarda lekeyi çıkarıyor, o zaman beyazlarda da kullanamaz mıyız?

9. safley

safley Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende domestos kullanıyorum gercekten cok guzel temizliyor lavabolardada onu kullanıyorum cok guzel parlatıyor

10. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar amway'in herhangi bir ürünü ile bilgi veya satın almak isterseniz yardımcı olabilirim.Ürünler %100 tatmin garantili.

11. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben evde lavabolar içn yağ lekeleri falan için ciilit bang kullanıyorum çıkaramadığı leke görmedim.yüzey içinde bimden cifin yüzey temizleyicilerini alıyorum .pembelisi güzel kokuyo:D çamaşırlar içinde kosla kullanıyorum. domestosta vazgeçilmezlerim arasında:D:D

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

loc ürünlerinden almak istiyoruz size nasıl ulaşabiliriz? saygılar

13. avma

avma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende amway ve avon a yeni üye oldum. Bu markaların birçok ürününü kendimde kullanıyorum. Siz bu markaların hangi ürünlerinden memnunsunuz?

14. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    domestos kullanıyorum .locum da var ama genlde domastos :eller:

15. selenga

selenga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben artık temizlik ürünlerinde doğal olanları terchi ediyorum ama evimde kireç sökücü v.s. de kullanmama gerek kalmadı artık nefret ediyordum onlardan. Kanserin başı bunlar kızlar çamaşır suları ve kireç çözücüler ve ben bunlardan büyük oranda kurtuldum.

Bir arkadaşımın Avrupa'da kullanmış olduğu ürünlerden bahsetmişti, smart silis ürünleri kullansana diye. Lekenin oluşmasını geciktiren ve kiri yüzeye tutundurmayan ürünler. Türkiye'de de araştırdım buldum. Banyomda, mutfağıma, koltuklarımda, halılarımda uyguladım. Su ve kireç lekesi ıslak mikforiber bez ile silince çıkıyor kireç çözücü kullanmıyorum. Halılarıma zaten çay, kahve işlemiyor artık gerçekten çok memnnun kaldım. Biraz pahalı ürünler ama 6 ay ile 1 yıl arası da gidiyorlar bir kere uygulayınca. İsim vermeyeyim doğal temizleyiciler ile smart silis ürünlerine, reklam olmasın.

temizlik ürünlerinden hangisi daha iyi,hangisi daha hesaplı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangisi daha gercek??

Hangisi daha gercek??

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sizce hangisi daha önemli???

Sizce hangisi daha önemli???

Evet arkadaslar sizce bi arkadasta, seviligilide, este olmasi gereken en önemli özellik nedir?
  3. Hangisi Daha Güzel (Shakira)

Hangisi Daha Güzel (Shakira)

shakira shakira saç rengi saç rengi nedir saçı Meleklerim sizce hangi saç Shakira'ya daha çok yakışmış? Ben iki tarzı da beğendim ama sanki dalgalı hali daha güzel. Peki size hangi tarz saç daha çok yakışıyor. Mesela ben düz saçı kendime daha çok yakıştırıyorum...
  4. Hangi Lcd Tv Almalıyım Hangisi Daha iyi

Hangi Lcd Tv Almalıyım Hangisi Daha iyi

hangi tv 2011, hangi lcd tv, hangi lcd almalıyım, hangi lcd daha iyi sorularınıza cevaplar bu konuda Eveeet şimdi lcd tv alacaksınız ve hangisi daha iyi, hangisi daha hesaplı, fiyatları nasıl, hangi özellikle almalayım, diye düşünen meleklerimize özel mobideko.com sizler için araştırdı. Sony KDL-40EX500 LCD TV 3 BOYUTLU ÜRÜN GÖRÜNTÜSÜ İÇİN JAVA YAZILIMININ YÜKLÜ OLMASI GEREKMEKTEDİR. TÜM...

Sayfayı Paylaş