gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Temizlikçi Alıyor musunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Temizlikçi alıyor musunuz? Yoksa kendi işimi yaparım diyenlerden misiniz? :rule1:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Temizlikçi Alıyor musunuz?
    evet ben kendi işimi kendim halledenlerdenim işimi kendim yapmayınca içime sinmiyor illaki kendi elimden geçecek ..başka türlü içime sinmiyor

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evli olmadığım icin almıyorum ama bazen annem yardımcı almıstı yanına yardımda ediyordu ona büyük temizliklerde

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    kadından sonra bide ben temizlerim

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bende almıyorm en güzeli bizim yapmamız ne anlar o evin düzeninden

6. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kendim temizlerim

Temizlikçi Alıyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yemiyor ama kilo mu alıyorsunuz?

Yemiyor ama kilo mu alıyorsunuz?

Diyet yapmasına rağmen kilo vermede güçlük çekenlerin, tiroit testi yaptırmaları gerektiği, aksi takdirde obezitenin yanı sıra çeşitli sağlık sorunları da yaşayabilecekleri bildirildi. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Tamer Tetiker, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dünyada yaklaşık 200 milyon insanda tiroit hastalığı bulunduğunu,...
  2. Eğitim Gemisi Yol Alıyor Mu?

Eğitim Gemisi Yol Alıyor Mu?

Eğitim, “istendik davranışları kazandırma süreci” olarak tanımlanır. Acaba, “istendik davranışları kazandırma süreci”, ülkemizde “edilgen birey yaratma süreci” olarak mı algılanıyor? Bu tanıma bakarak doğumdan başlayarak eğitim sayesinde istediğini bireyi yaratabilirsiniz. Bu birey “savaşcı” bir kişiliğe sahip olacağı gibi, “hümanist” bir birey de olabilir. Eğitimin bu kadar etkili bir süreç...
  3. Az yiyorum ama kilo alıyorum mu diyorsunuz??

Az yiyorum ama kilo alıyorum mu diyorsunuz??

yemek yemiyorum ama kilo alıyorum yemeden kilo alıyorum Sevgili meleklerim;az yiyorum ama yine kilo alıyorum nie yaa:Ddiyorsanız bence bu yazıyı okuyun derim.Eminim işinize yarayacaktır:DBende faydalanacağım:):) Sorun, az yemekte değil, metabolik ve davranışsal bozukluklarda... Kilolu insanların çoğu az miktarda yiyecek tüketmelerine ve özellikle öğünlerde normalden az besin almalarına...
  4. Kışın kilo mu alıyorsunuz?

Kışın kilo mu alıyorsunuz?

KIŞ AYLARINDA BİRÇOĞUMUZUN ŞİKAYETİ ALINAN KİLOLAR.PEKİ NEDEN ? BAHANELERİMİZ HAREKETSİZLİK,BİLİNÇSİZ YEME VS.... AMA DİKKATLİ DAVRANARAK BU SORUNU ÇÖZEBİLİRİZ İŞTE ÖNERİLER Metabolizmanızı hızlandırın Kış aylarında vücut ve metabolizma kendini koruma altına almıştır ve daha yavaş çalışmaya başlar. Kışın yeme ihtiyacı artan kişi çok fazla karbonhidratlı yiyecekler yeme ihtiyacı...
  5. Doğru nefes alıyor musunuz?

Doğru nefes alıyor musunuz?

Solumun yani nefes alıp vermek; vücudumuzun en doğal ve otomatik dürtülerinden biridir. Her canlı nefesle oksijen alıp, karbondioksit ve atıkları vücudundan atar. Buna detoks denir. Vücudumuz besinsiz birkaç hafta, susuz birkaç gün dayanabilse de, beyin oksijensiz yalnızca birkaç dakika dayanabilir. Sağlıklı bir vücut iyi oksijen alımı ile gerçekleşmektedir. Yetersiz oksijen alımı; yorgunluğa,...

Sayfayı Paylaş