gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Temizlikle ilgili sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

temizlikle ilgili duvar yazıları temizlikle ilgili sözler temizlik sözleri güzel sözler temiz çevre ile özlü Her şeyin başı temizliktir diyerek temizlikle ilgili atasözleri ve özlü sözleri arayanlar için güzel sözleri paylaşıyorum
    *evini temiz tut misafir gelebilir kendini temiz tut azrail gelebilir

*temiz bir vicdan kadar yumuşak yastık yoktur

*Insani elbisesine göre karsilarlar,bilgisine göre agirlarlar.

*Tüccarın malı temiz olsa yol üzerinde kendisi yer. …

*temiz avlu evin süsüdür

*Kan dökenin kanı temiz kalmaz

*devamlı akan su yatağını ve kendini temiz tutar

*evini temiz tut misafir gelebilir kendini temiz tut azrail gelebilir

*temiz bir vicdan kadar yumuşak yastık yoktur

*Insani elbisesine göre karsilarlar,bilgisine göre agirlarlar.

*Tüccarın malı temiz olsa yol üzerinde kendisi yer. …

*temiz avlu evin süsüdür

*Kan dökenin kanı temiz kalmaz

*Temiz elleri olan insanların da kirli düşünceleri vardır.

* Çocuk büyütürken evi temiz tutmak, kar hálá yağarken kapının önünü temizlemek gibidir. …

*temiz hava garip kokar

Temizlik Ruhun Gıdasıdır

Pire itte, bit yiğitte bulunur ( bu sözün geçerliliğini kaybettiği söylenebilir)

* Güneş giren eve doktor girmez. ( güneş giren ev, aynı zamanda temiz olur, çünkü mikroorganizmalar yaşayamaz orada açıklaması beklenebilir )

*Temiz bir çevre istiyorsan, önce kendi kapının önünü süpür. ( Temizlik ailede başlar genellemesine ulaşılabilir )

*Temizlik imandandır.

*Aslan yattığı yerden belli olur.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bunların hepsi aynı bazılarını değiştirebilirmisiniz

Temizlikle ilgili sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

Bana temizlik ile ilgili temizliğin önemini anlatan güzel sözler lazım teşekkür ediyorum. varsa lütfen paylaşır mısınız.
  2. Temizlikle İlgili Ayetler, Hadisler, Güzel Sözler

Temizlikle İlgili Ayetler, Hadisler, Güzel Sözler

temizlikle ilgili ayetler temizlikle ilgili hadisler temizlikle ilgili güzel sözler Bu yazımızda temizlikle ilgili olan ayetleri, hadisleri ve özlü sözleri bir araya getirdik melekler :) Temizliğin önemi öyle güzel anlatılmış ki. Lafı uzatmaya hiç gerek yok diyoruz ve sözlerimizi okumaya başlıyoruz.. :) Peygamber Efendimiz (sav)in Temizlik ile İlgili Sözleri Müslümanlık temizdir,...
  3. Temizlikle ilgili pratik ipuçları verin

Temizlikle ilgili pratik ipuçları verin

Bıktım bu temizlik işinden, o kadar nankör ki, bir yeri yapıyorum diğer yer ayağa kalkıyor. Lütfen melekler, içinizde vardır hamaratlar, bana pratik temizlik için ipuçları lazım, yardım edin :S
  4. Temizlik İle İlgili Hadisler

Temizlik İle İlgili Hadisler

bu konu temizlik ile ilgili hadislere yer vermektedir. Temizlik imandandır sözünü hepiniz duymuşsunuzdur. Dinimiz de temizliğe verilen değer çok fazladır. Kişisel ve çevre temizliğine her zaman önem vermeli ve buna göre davranmalıyız. Temizlik üzerine söylenen hadisleri sizler için paylaşarak. sizlere temizliğin dinimiz de ne kadar önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Ey iman edenler...
  5. Cilt Temizliğiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Cilt Temizliğiyle İlgili Bilmeniz Gerekenler

cilt temizliği cilt temizliği nasıl yapılır cilt temizliğinde püf noktalar Sevgili melekler, cilt temizliği bakımlı ve sağlıklı görünmenin birinci kuralıdır. İyi bir cilt temizliğinde önemli olan ciltteki yağın kirlenen kısmını ve fazlasını arındırmak, tümünü silip süpürmemektir. Bu sebeple aşağıdaki makaleyi iyice okuyun ve hemen cilt temizliğinize başlayın... CİLDİNİZİ TEMİZLEYİN...

Sayfayı Paylaş