gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Konu, 'Çöplük' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Temmuz 2012 Anneleri,
    anne adayları,

Selam Meleklerim,
    Artik bende bi Anne adayiyim ve cok heyecanliyim, :hamileyim:Tüm Temmuz Anne adaylarini köseme bekliyorm.
    Hep birlikte ne hissediyorsak ne gibi rahatsizliklarimiz oluyorsa paylasalim sohbet edelim istiyorum.
    Sevincimizi, heyecanimizi, sikayetlerimizi, endiselerimizi paylasalim.....

Rabbim bebek bekleyenlerin hepsine insallah bu duyguyu yasatir. Amin

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Gözün aydın smiley, senin adına çok sevindim :D:D Allah hayırlı uğurlu etsin, sağ salim bebeğini kucağına alırsın inşaallah :D:D

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Amin titanim amin. :)
    Cok özledim sizi, Allah kismet ederse pazartesinden itibaren artik eskisi gibi sIk sIk girebilecegim internette...

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Paylaşımlarını bekliyoruz :D:D

Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şubat 2012 anneleri buraya

Şubat 2012 anneleri buraya

Oğluşumu 03 Şubatta kollarıma alacağım inşallah. Adınıda Çağrıbey koyduk.. Kalbini dinledim dün. Nasıl güzel bir duygu anlatamam. Rabbim tüm anne olmak isteyen meleklerimizin dualarını kabul etsin. Eşim kıskançlık sendromunu atlatamadı hala.. Çocuk doğunca düzelir diyorlar.. Ben mutluyum. Artık bebeğim benimle. Artık hareketlerini daha iyi hissediyorum. Yüksek müziği sevmiyor mesela. 7...
  2. Gebelikte Anne Adaylarinin 9 Aylik Psikolojisi

Gebelikte Anne Adaylarinin 9 Aylik Psikolojisi

birbirlerini anlamaya calisiyorlar : Butun kadınlar hamilelik dönemini farklı duygu ve bedensel değişimlerle yaşar. Bunlar hakkında önceden bilgi sahibi olmak gebeliğe karşı daha bilinçli ve pozitif yaklaşılmasını sağlar. İşte bu özel süreçte her anne adayının bilmesi gerekenler... İkinci üç ay anne adayları için ilk üç aya göre daha sakin geçiyor....
  3. 2012 Temmuz Annelerinin Paylaşım Alanı Hadi Dertleşelimmm..

2012 Temmuz Annelerinin Paylaşım Alanı Hadi Dertleşelimmm..

Sevgılı melekler 2012 Temmuz annesıyım.ALLAH nasıp ederse 3 temmuzda alıcam bebegımı kucagıma(11+3).Benım gıbı temmuz annelerı olanlar gelın yasadıgımız heyecanları dertlerı sıkıntıları sorunları bırlıkte paylasıp bırlıkte ogrenelımm.Bekliyorumm
  4. Anne adaylarinin dikkatine, iste size belenme listesi.....

Anne adaylarinin dikkatine, iste size belenme listesi.....

hamilelikte beslenme, hamilelikte beslenme menüsü, hamilelikte beslenme listesi Sevgili Anne adaylarimiz, hamilelikte beslenmemize dahada dikkatli olmamiz gerek. Bunun icin Prof.Dr. Hakan Şatıroğlu örnek bir beslenme Listesi hazirlamis. Örnek beslenme Listesi SABAH: 1 bardak süt, 1 yumurta, 1 dilim peynir, 1 orta dilim ekmek, 1 domates, 1 salatalık, maydanoz, yeşil biber, dereotu...
  5. Temmuz 2013 anne adaylari....

Temmuz 2013 anne adaylari....

Merhaba arkadaslar.... ben 9 Haftalik hamileyim ve allah nasip ederse 08.07.2013´de bebegimi kucagima alcam... varmi benimle ayni dönem hamileler ?? hadi dertleselim, paylasalim... :hamile:

Sayfayı Paylaş