gebe
  1. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Temmuz 2013 anne adaylari....

Konu, 'Temmuz Ayı Anneleri' kısmında gönül86 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar.... ben 9 Haftalik hamileyim ve allah nasip ederse 08.07.2013´de bebegimi kucagima alcam...

varmi benimle ayni dönem hamileler ?? hadi dertleselim, paylasalim...
    :hamile:

2. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba :) bende 10 haftalık hamileyim.bu çarşamba kontrolum var 6 haftalıkken gittiğimde kalp atışlarını duymuştuk inş.hayırlısıyla kendini bu kontrolde görmeyi bekliyorum sabırsızlıkla...benim tahmini doğum tarihim 28 haziran.temmuzda olabilir demişti doktorum..aynı zamanda hamile olan biriyle konuşmak çok güzel olur heralde...hoşçakalın..

gönül86 bunu beğendi.
  3. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    hosgeldinizz :)
    benim randevumda pazartesi 3de... nasil sabirsizlaniyorum anlatamam...
    benimde bebegimin haricinde nurtopu gibi bi Kistim var.. insallah kücülmüstür... doktor tehlikesi yok diyor ama yinede icime dert oldu..

yaz annesi olcaz desene, bakalim nasil olcak zor olcak gibi geliyor bana.. ilk kizim kisin dogmustu, yaza kadar ele avuca gelmisti bol bol gezmistik...

senin ilk bebeginmi??

kendinize iyi bakin...

bkmdgryl bunu beğendi.
  4. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    ne tesadüf benimde bebeğimin yanında bi kistim var ama doktorum fazla üstünde durmadı ve yine ne tesadüf benimde bir kızım var ona hamileykende bir kistim vardı ve bebek büyüdükçe kist küçülüp yok olur demişti doktorum öylede oldu fazla takmıyorum nasipse zaten olur ..benim kontrolümde bu çarşamba bakalım..hoşçakalın...

gönül86 bunu beğendi.
  5. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    kızımda nisan doğumlu çok zor günleri atlatıp bidaha dışarı çıkmıştık nasipse bundada haziran sonu okul tatiline denk gelecegi için çoook mutluyum yoksa nasıl kalkarım kızıma sabahları diye düşünecektim birde...haziranda çok güzel bi ay bence Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride gösterir inş....

gönül86 bunu beğendi.
  6. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    bukadar tesadüf olur yani :))

benim ilk hamileliyim cokcokcok rahat gercmisti... bu hamileleyim kistle basladi, halsizlik, bulanti, mide yanmasi v.s. ikinci doktor randevumdede doktor bebeyin dogum kanalinin üstüne yerlestigini fark etti... yüksek bi ihtimal sezeryan olcak, ama 33 haftada detayla tekrar kontrol edilcek, kenara kayabilir dedi... sezeryanida hic istemiyorum.. hayirlisi artik..

masallah kizin büyük galiba okula gidiyor... benimki daha 2 yasinda 2 ay sonra gircek, ikinci bebek süpriz oldu...

bebislerimiz biraz büyüse, tekmeleri bi hissetsek.. o günleri özledim :)

7. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    ve cook istahim acik yaa ne olcak bu isin sonu, bu sefer asiri kilo alcam galiba, basta böyle olursa sonda nasil olurum kimbilir... offf, saka gibi ama karnimda cikmaya basladi, ikinci gebelikde normal dediler ama, sen ne alemdesin?

bkmdgryl bunu beğendi.
  8. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    evet aynen benimde bi göbek oldu acayip..iştahta güzel 2 ayda 2 kilo oldu kızımda 14 kilo almıştım inş.buda onu geçmez..bende sezeryandan çok çektim hiç istemiyorum ama tabiki bize baglı değil ;( kızımda son haftada kordon dolanması olabilir deyip sezeryan olc.belli olmuştu kızım 2.sınıfa gidiyor bu zamana kadar istemedim çünkü kızım çok zor oldu arkasındanda sezeryan bilmiyorum beni çok sarstı bu sefer inş.öyle olmaz...2 yaşında kızın ne güzel beraber büyüyecekler ..

9. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    bende 2 kilo almisim abooooo.. kizimda son aylari almistim kilolari..

masallah okullu olmus kizin... ablalik yapar artik :) seviniyordur eminim.. bizimki hicbirseyin farkinda degil.

benim ilk dogumda cok kötü gecti, bebek inmedi, vakumla cektiler, asiri kan kaybettim... ama yinede normal istiyorum :) tabii olmassa olmaz...
    ama normali tavsiye ederim, bebek dogdugu an sancin agrin kesiliyor, bebegi hemen kucagina veriyorlar, bebeginin muayenesi, banyosu, giyindirdiklerini herseyi görüyorsun... ayyy sezeryan olup o anlari kacirmak istemiyorumn acikcasi. amaaann neyse hayirlisi nasilsa öyle olsun..

bu arada az önce doktordan geldim... bebegim büyümüss elleri ayaklari kafasi.. ay ben yerim onuuu cokk tatlii... 2 hafta sonrasina randevu verdi kisti kontrol etcek. bu kist az cok ise yaramaya basladi, bebegimi bol bol görüyorum, yoksa 4 hafta beklicektim...

bkmdgryl bunu beğendi.
  10. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba gönülcüm benim bebisimin dogum tarihi 04.07.13... yani neredeyse ayni emsal bebislerimiz :)

yarin ögle doktor randevum var, cok sabirsizlaniyorum... insallah bebisim iyidir.... insallah resminide verir bu sefer...
    Cok sükür yorgunlugum gitti, birde migde bulantim gittse azaldi ama tam gecmedi :)

PİNKİ ve gönül86 bunu beğendi.
  11. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

hosgeldiniz... ooo siz bizden 4 gün büyüksünüz :)
    insallah bebisin saglikli bir sekilde sana söyle güzel bi poz verir :) minicik elleri ayaklari.. ayyy yerim ben onlari, bu onlarin en masum halleri, dogdukdan 1 sene sonra canavara dönüsüyorlar :))

bi kac haftaya iyice rahatlariz herhalde.. benim bulantim ve koku hassasligim gecti, sadece gögüslerimde agri var, veee istahimmm, gececek gibi degil...

doktordan sonra yaz mutlaka...

ohh 3 kisi olduk :)

12. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    tamam yazarim :)

13. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    slm kizlar...
    size bi itirafda bulunim, benim adam iyidir hosdur ama kendisi tam bi öküz :) adam dün bana doktor ne dedi, ne yaptin diye sormadi yaaa...
    birazdanda ona iyi bi msj yazcam... aksam ne yemek ne cay var... siniiirrrrr... ruhsuzzzz......

bkmdgryl bunu beğendi.
  14. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    günülcüm biz cok ilgi bekliyoruz... ama onlar daha degisik... kizip küsme evliligini yipratma... ben öyle yaptim pismanim... keske öyle davranmasaydim... sonunda suclu sen oluyorsun ...

Buarada bugün doktor gittim bebisim 3 cm olmustam :D, artik hareket edebilirm dedi doktor. :D

gönül86 bunu beğendi.
  15. bkmdgryl

bkmdgryl Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    çok sevindim senin adına bakalım yarında benim kontrolüm var bugece uyuyabilirsem iyi.evet kızım çook mutlu o çok ağladı kardeş istiyorum bi benim yok diye ozaman içim yanıyordu ama göze alamıyordum şimdi ençok ben kendim için istiyorum okadar uzun zaman olduki bebiş sevmeyeli inş.bende görürüm sağlıklıdır ve busefer ultrason resmini verir...

gönül86 bunu beğendi.
Temmuz 2013 anne adaylari.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne adaylari bu ürünlere dikkat edin

Anne adaylari bu ürünlere dikkat edin

anne adaylari gebelik embriyo cocuk arastirma Araştırmacılar, annenin idrarındaki fitalatların oranı arttıkça çocuklarının zihinsel ve motor gelişiminin daha geri olduğunu saptadı! Plastik maddeleri yumuşatmak için kullanılan, yaygın olarak da mutfak malzemeleri, oyuncak ve kozmetik ürünlerde bulunan fitalatların, anne karnındaki bebeğin zihinsel ve motor gelişimini yavaşlattığı...
  2. Gebelikte Anne Adaylarinin 9 Aylik Psikolojisi

Gebelikte Anne Adaylarinin 9 Aylik Psikolojisi

birbirlerini anlamaya calisiyorlar : Butun kadınlar hamilelik dönemini farklı duygu ve bedensel değişimlerle yaşar. Bunlar hakkında önceden bilgi sahibi olmak gebeliğe karşı daha bilinçli ve pozitif yaklaşılmasını sağlar. İşte bu özel süreçte her anne adayının bilmesi gerekenler... İkinci üç ay anne adayları için ilk üç aya göre daha sakin geçiyor....
  3. Anne adaylarinin dikkatine, iste size belenme listesi.....

Anne adaylarinin dikkatine, iste size belenme listesi.....

hamilelikte beslenme, hamilelikte beslenme menüsü, hamilelikte beslenme listesi Sevgili Anne adaylarimiz, hamilelikte beslenmemize dahada dikkatli olmamiz gerek. Bunun icin Prof.Dr. Hakan Şatıroğlu örnek bir beslenme Listesi hazirlamis. Örnek beslenme Listesi SABAH: 1 bardak süt, 1 yumurta, 1 dilim peynir, 1 orta dilim ekmek, 1 domates, 1 salatalık, maydanoz, yeşil biber, dereotu...
  4. Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Temmuz 2012 Anneleri, anne adayları, Selam Meleklerim, Artik bende bi Anne adayiyim ve cok heyecanliyim, :hamileyim:Tüm Temmuz Anne adaylarini köseme bekliyorm. Hep birlikte ne hissediyorsak ne gibi rahatsizliklarimiz oluyorsa paylasalim sohbet edelim istiyorum. Sevincimizi, heyecanimizi, sikayetlerimizi, endiselerimizi paylasalim..... Rabbim bebek bekleyenlerin hepsine insallah bu...
  5. Bambi Temmuz 2013 İndirimi

Bambi Temmuz 2013 İndirimi

bambi indirim bambi kampanya Sevgili melekler, ünlü ayakkabı mağazası Bambi, Temmuz indirimiyle sizlerle! Fırsat reyonunda ki % 70'e varan bu indirimleri sakın kaçırmayın!

Sayfayı Paylaş