Temmuz 2013 anne adaylari....

ben normaldede sevmem tatlıyı o yüzden heralde hiç yiyemiyorum tatlı.Çok aşerdiğim bişey yok herşeyi normal ölçüsünde yiyorum çok nadir nutella yiyorum bi onu seviyorum :) genelde meyve çok yiyorum ye tatlıyı doğur hakkıyı demişler sizinki o hesap :).yaz gelsede doğurmadan dondurma yiyebilsek ben bu havada yersem ölürüm heralde boğazlarım çok hassas..

ben eskişehirdeyim cnm dün hava çok güzeldi çıktım bütün gün gezdik ama çok yoruldum bide dönüşüde yürüyerek yaptık gece baya soğuktu üşüdüm çaktırmadım pançoyla çıkmıştım zaten herkesten azarı yedim gelir gelmez yine ilaç attım korkuyorum tekrarlarsa diye ama çokta sıkıldım yaa..sol kaburgamın altında biyerim acıyor neden olduğunu tam neresi olduğunu bilemedim ama öksürürken oldu heralde bugün dinliyorum kendimi işte o yüzden sevmiyorum evde kalmayı insan hep kendini dinliyor :(

ne tekrarlarsa? benimde aksamlari sag kaburgam tarifi edemicem bi yeri agriyor, bebegim posisyonundan olsa gerek...

ben normaldede sevmem tatlıyı o yüzden heralde hiç yiyemiyorum tatlı.Çok aşerdiğim bişey yok herşeyi normal ölçüsünde yiyorum çok nadir nutella yiyorum bi onu seviyorum :) genelde meyve çok yiyorum ye tatlıyı doğur hakkıyı demişler sizinki o hesap :).yaz gelsede doğurmadan dondurma yiyebilsek ben bu havada yersem ölürüm heralde boğazlarım çok hassas..

:) aynen öyle, kizimda hersey normaldi, hatta istahim normalden daha azdi... simdi ise duramiyorum... ben yedikce kocam yan yan bakiyor bana :)

Geçmiş olsun kızlar, bende kaburga ağrısından ziyade bel ağrısı oluyor, normalden biraz fazla ayakta durayım veya evi süpüreyim vs duramıyorum ağrıdan, oturup kalkarken belime kramp giriyo gibi oluyorum..

bkmdgryl ben şimdiden dondurma yiyorum, bebiş milkshake istiyo diyorum koşa koşa gidip içiyorum :) ama hamburger istiyorum ve yiyemiyorum zararlı diye..

kızlar 22 haftada insanın karnı çok şişer mi? erkek çocuklarda nasıl olur?

Geçmiş olsun kızlar, bende kaburga ağrısından ziyade bel ağrısı oluyor, normalden biraz fazla ayakta durayım veya evi süpüreyim vs duramıyorum ağrıdan, oturup kalkarken belime kramp giriyo gibi oluyorum..

bkmdgryl ben şimdiden dondurma yiyorum, bebiş milkshake istiyo diyorum koşa koşa gidip içiyorum :) ama hamburger istiyorum ve yiyemiyorum zararlı diye..

siserrrr, yiyince siser :) benim aldidim tüm kilolar karnimda toplandi.. ilk´dede öyle olmustu, bazi kadinlar baldir kalca heryeri birden kilo aliyor, (yengemde öyleydi mesela) , yapi meselesi sanirim...

benimki cok sismisti, benimkide erkek ola bilir suan karnim sanki yastik koymussum gibi kocaman oldu valla ..

siserrrr, yiyince siser :) benim aldidim tüm kilolar karnimda toplandi.. ilk´dede öyle olmustu, bazi kadinlar baldir kalca heryeri birden kilo aliyor, (yengemde öyleydi mesela) , yapi meselesi sanirim...

aynen canim bende kalca babacak ve göbekten aldim kiloyu suan 13 kilo aldim bakalim doguma kadar ne kadar olacak... :D

kizlar simdi 26 haftadayim bugün seker testi yaptidim ve normal kontrolüm vardi hersey cok iyi cok sükür..
sekerim felan iyi imis :) bebim kocaman olmus masallah oglusuma dedim :D artik yüzde yüz oglan dedi dr :D
suan boyu 35 cm ve kilosu 1100 gramm olmus.. karnimda nasil yattigini tarif etti dr. artik karnimin neresine vurursa biliyorum elimiydi ayagimiydi diye cok güzel bir duygu... rabbim herkese tattirir insallah :D

kizlar simdi 26 haftadayim bugün seker testi yaptidim ve normal kontrolüm vardi hersey cok iyi cok sükür..
sekerim felan iyi imis :) bebim kocaman olmus masallah oglusuma dedim :D artik yüzde yüz oglan dedi dr :D
suan boyu 35 cm ve kilosu 1100 gramm olmus.. karnimda nasil yattigini tarif etti dr. artik karnimin neresine vurursa biliyorum elimiydi ayagimiydi diye cok güzel bir duygu... rabbim herkese tattirir insallah :D
maşallah ogluşuna cnm senle aynı haftadamıymışız biz temmuzdu dimi doğum?evet çok güzel bir duygu kendıne göre şurası ayakları şurası başı diyosun tabı boyna değişiyormuş yeri ama biz yinede öyle seviyoruz işte..buarada ben başka bi siteye daha üyeyim sizde üyemisiniz acaba merak ettim orda gün gün yazıyor bebişinin o gün ne aşamada oldugu..
benimde süpürge ve yürüyüşten sonra belim ve kuyruksokumum çok ağrıyo zonkluyo onun dışında bişey yok bakalım.gönülcüm tekrarlarsa diye yenıden hasta olup oksurugum tekrarlarsa diye demiştim iyileştim çok şükür hergün yürüyüşe çıkıyorum

Geri