Temmuz 2013 anne adaylari....

bencede erken ama hissediyorum bişeyler..senin kızının ismi ne ben nedense kız gibi düşünüyorum ne bileyim içime öyle doğuyo kız olursa ben berra duru düşünüyorum erkek isim bile bulamıyorum erkek olursa ne koyarım hiçbir bilgim yok nasip bakalım büyük ihtimal dediğin gibi bidahaki kontrolde öğreniriz..sen ne düşündün isim merak ettim?

benim kizimin ismi Mina, ikincinin ismini tam karar veremedim yaa, hamile kalmadan bidaha kizim olursa Ayla koycam diyordum ama pek emin degilim simdi, erkek olursada Taha aklimda suan. benim adamla bi oturup konusamadikki, gerci en son benim dedigim oluyor ama :) Duru benim cok hosuma gidiyor yaa... Berra Duru güzel ama bence erkek ismide düsün bi süpriz olabilir :)
insallah bidahakinde Ögreniriz ama hic ümidim yok acikcasi... son 1 hafta bebisim görmeye :))))

- - - Updated - - -

bende dün gittim doktora arkadaşlar bende haberler hiç iç açıcı değil :( kesem düzensizmiş hiç gelişmemiş büyümemiş bebekte yokmuş zaten doktor hiç umut bağlamayın bu gebeliğe dedi :'( insan inanmak istemiyo tabi başka bi doktora daha gittim o da aynı şeyleri söyledi kürtaj olman gerekir belkide düşük yaparsın dedi .. haftaya kadar beklicez ama benim umudum yok .... çok ümitlenmiştim böyle bişeyde aklımın ucundan geçmezdi ama nasip naparsın .. rabbim inşallah sizlere sağlıklı bi şekilde kucağınıza almayı nasip eder bebeklerinizi .. bizim daha yolumuz var sanırım :((

cok üzüldüm yaaa, hayirlisi olsun, allah tez zamanda saglikli bi bebek versin sana insallah...

ne kadar beklemek doğru bilmiyorum ama bende bu hafta sonuna kadar beklicem bakalım dua bekliyorum :))
peki siz kürtaj mı oldunuz yoksa düşükmü oldu??
bu arada inşallah gebeliğinizi sorunsuz geciriyorsunuzdur ;))

gönül ne alemdesin??bayadır görüşemiyoruz pzt.simi gideceksin doktora?ben çarşamba günü gittim gördüm meleğimi darısı senin başına.....

slm kizlarr, evtt bugün doktordaydim, ayyy benim minigim kipir kipir yaa... büyümüs, ayaklari falan ay yerim ben onu, 4,5 cm olmus... bebegimde hersey yolunda ama kist ayni duruyor kücülme yok ama büyümede yok.. 2 bucuk hafta sonra yeni randevum...

sizde haberler nasil??

slm kizlarr, evtt bugün doktordaydim, ayyy benim minigim kipir kipir yaa... büyümüs, ayaklari falan ay yerim ben onu, 4,5 cm olmus... bebegimde hersey yolunda ama kist ayni duruyor kücülme yok ama büyümede yok.. 2 bucuk hafta sonra yeni randevum...

sizde haberler nasil??
ayy sonunda geldin yani ooyyy yerim ben onu yaaa bunlar pek bi zıpır olucak heralde :) benimkide aynı..çok güzel bi duygu yaa allahım herkese tattırsın bu duyguyu ben kistimi sordum doktor unutmuş bile küçülmüştür o önemi yok zaten o gebelikte kaybolur kafana takma dedi iyi moral verdi sağolsun..buarada sende hala öğrenemedin galiba cinsiyeti?gün geçtikçe meraklanmaya başladım bende ya ocak ayında söyler inş.randevu almam lazım artık.buarada bugün sağlıko.aradılar gebelik takibi için yarın bi gözükeyim diyorum :) kendine iyi bak....

Geri