gebe
  1. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93

Temzlik yapmayı sevenlerin ve sevmeyenlerin köşesi buyrun hanımlar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında bitanesi tarafından paylaşıldı.

:ohoh: HAYDİN SEVGİLİ BAYANLAR. TEMİZLİKLE İLGİLİ YARDIMA DESTEĞE GAZA İHTİYACI OLANLAR. BURDA PRATİK FİKİKERİMİZ EV DÜZENİMİZİ TEMİZLİK ANLAYIŞIMIZI PAYLAŞALIM. KIDEMLİ ABLALAR BİZM GİBİ YENİ EVLİLERE ÖRNEK OLSUN.

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ben iki snelik evliyim ev düzeniyle ilgili çok badireler atlattım. bekarken hiç iş yapmazdım ablam dolayısyla kaytarırdım hep. evlenince çok zor oldu tabi daha yeni alışıyorum. he tek avantajım becerikli ve hızlıyım çopk şükür yapmak isteyince elimden kurtulmaz hiç bişey. ama bi süre sonra sıkılıyorum. nasıl temizlik yaparsınız düzeniniz nasıl

3. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    en sevmediğim iş ütü yapmak dolap düzenlemeyi sevmem başlayınca zevkli oluyo ama. pc başına geçince işler kalıo. bide ben sabahları iş yapmayı adet haline getiremdim hep öğleden sonra başlıyom akşam daha zevkli gelio ama o zmanda çat kapı gelen olur korksu oluo:shot:

*gülüs* bunu beğendi.
  4. SoNGüL.

SoNGüL. Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    bende yeni evlendim :( bana da yardım ben de bekarken iş yapmazdım ablalarım yapardı ben çalışıyordum şimdi hala alışamadım ev işlerine düzenime :(

5. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    nedesemkı bende ütüyü hıç sevmem balkon yıkamayı severım ben hahaha bıde her ısımı bıtırıp dus alıp ta oturmayı yada kanepeye uzanmayı çok severım heryerım ağrıcak belım bacaklarım ayağımın altıı temızlık yapmısım hissi olcak yanı hahaha

bitanesi ve Derya48 bunu beğendi.
  6. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    gülme sen kıdemlisn ev düzenin nasıl hangi işleri ne kadarda bi yapıosun mesla

7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    topiğin hayırlı olsun bitanesi . ben 15 yaşpında başldım temizlik yemek felan . evlinc hiç zorlanadı özlelikle emek konusunda çok iyiyimdir yane :)

8. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    anacım şöle bi iştahla şöle temizlik yaparım böle yaparım dicek hatun yokmu yahu. haydin kızlar çoşalım:halı::temizlik::bulas:

9. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ben yemek konusnda çpok iyiyim o yözden sorun yok. tek sorun her zaman düzenli olamıyom bi zman sonra bıkıom ya nasıl düzene sokcam kendimi ve evimi

10. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben titizimdir ama çok dağınımdır temizlikde bol deterja kullanırım evde her marka temzilik malz vardır bide kafam ne zman eserse ozman yaparım halı çırpma hastalığı var canım sıkıldıkça halı yıkarım ondan doalyıda bel fıtığı oldum :)

gülme bunu beğendi.
  11. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    deterjan dükkanı açabilirm. hehe deterjan reyonları favorimdir. mayak titiz olmak istyom ben ya:hhh:

gülme bunu beğendi.
  12. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kısss titiz oluyum derken kendini kaybetme hahahah :) senin sonun kötü anacım :)

13. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ben valla evimi azcık dağını görim sanki ev başımıza yıkılmış gibi geliyor :) sabat yakatan kalkar kalmaz göz kapalı yatağımı toplarım çay yaparken hemen evimi süpürürüm ayda 1 kere büyük temizlik her yer kalkar camlar silinir.bide halılar yeni olunca tüyleri sürekli çıkmıyomu deli ediyo beni ilk evlendiğimde o tüyler yüzüne hergün ev süpürüyodum.artık 2 günde 1 süpürüyorum dağıtan yok.bide şu dökülen koca kılları olmasa hahaha evimi hergün kesinlikle havalandırırım kar kış demem :D

gülme, bitanesi ve Derya48 bunu beğendi.
  14. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    bende pazardan pazara yapıorum temizlğimi,büyük temizlik olarak yani,,2 günde bir oturma odasını silerim..zaten bizim pek pislenmio..yemekte yapmıorum zaten..ama pazar günleri kahvaltıdan hemen sonra başlarım..en sevdiğim domestostur..heryeri onla silebilirim.onsuz yaptım mı temiz gibi gelmio :D...bende aynen işlerimi bitirim banyomu yapar bi uzanırım..ohh.kendimle gurur duyuyorum o zman :)var mı temizlik gibisi..birde şu tv yi vs silerken iz kalmasa..ne aldıysam hep iz kaldı :(

bitanesi bunu beğendi.
  15. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    evi hergün kesinlikle havalandırırım bide temizlik yaparken tüm camları açrım oratada döne döne temizlik yaparım sonrada hasta olrum. domestos ve cif favorimm. geçen dixi nin yüzey temizleyicisni aldım 5 litrelik muhteşem kokuyo ya. evim temiz evimi izliyom. sonrada kalkıp temizlik yapcam bugün yemek derdi yok. o yüzden gardlop düzenleyip ütü yapcam temel iş olarak. yaptıklarımı yazarım bitnce

gülme bunu beğendi.
Temzlik yapmayı sevenlerin ve sevmeyenlerin köşesi buyrun hanımlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benı seven sevmeyen meleklerı beklerım..

benı seven sevmeyen meleklerı beklerım..

baktım herkes bı kose acıyor kımseye yetısemıyorum.buyrun benım koseme benden herkese selamlar..:u020:burası :d050:ıyı ve kotu arasında denge kuramayanların, :bottled0wl:sıkılıp patlayanların, :behindsofa:korkanların, :diyar:hamılelerın, :dp178:dans etmek ısteyenlerın, :a030:temızlık yapmak ısteyenlerın, :dp133:halay cekmek ısteyenlerın, :g102: askı bulup bulamayanların, :Laie_23:bıyere gıdıp...
  2. mavi rengi seven sevmeyen herkes bayılacak

mavi rengi seven sevmeyen herkes bayılacak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Topuz Sevmeyen Gelin Hanımlar

Topuz Sevmeyen Gelin Hanımlar

necla topuzu gelin topuzu yapma oyunları puanlı topuz yapma oyunları gelin topuz Modern Kuşkafesi.. Ağ şeklindeki ufak ancak şık bir duvak size gizemli ve modern romantizm havası verebilir Zarif, Yana Dökülen At Kuyruğu.. Zarif ve yana dökülen at kuyruğu modeli oldukça romantik.. Kalın saçlarınıza sportif ve şık bir stil vermenizi sağlayan bu modelde saçlarınızı bağlarken şık bir...
  4. Pratik olmayı seven hanımlara...

Pratik olmayı seven hanımlara...

Pratik hanımlar ve pratik olmayı seven hanımlar için pratik bilgiler:) Pudra Şekeri Yapın Pastanız için pudra şekeri gerekiyorsa, bunu çok basit bir yöntemle elde edebilirsiniz. Bunun için temiz iki kağıt arasına toz şkekeri koyun. Isıttığınız ütüyü bu kağıdın üzerinde şekerlen un haline gelene kadar gezdirin. Pudra şekeriniz hazır. Buzdolabındaki Kötü Kokular Buzdolabındaki yiyecekler...
  5. Pazar gününü sevmeyenlerin köşesi

Pazar gününü sevmeyenlerin köşesi

Melekler çoğunuuz belki bilirsiniz ben her pazar evdeyim :18: ve bu yüzden pazar günlerinden nefret ederim benim gibi düşünen melekler varsa buyursunlar köşemize

Sayfayı Paylaş